Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

murtaza bu da sana yazıldı

TreMorS

Öne çıkan mesajlar

adam oynuyo videoya çekiyo yolluyo izletiyo kimse bişey diyemez diceksede kanıtını koyar video çek kardeş fraps kasmaz pc ni bi tuşa basacan çekecek sonra yollucan. yoksa herkes başlık açar şu kosp kullanıyo bu kullanıyo die herkes stuner deilki evet kullandım lvl i onu bunu öle kastım bossu kospla kestim desin =
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece sabaha dogru ben girmiştim onun charıyla 1-2 arkla takılıyodum lvl sonrası. eger dedigin saat oysa , oynayanda benim muhakkak. yinede 1v1 den kaçtıgımı hatırlamıyorum malesef. hatta karakterin buildine alışamadıgım , aresteki oyuncuları tanımadıgım ve 1v1den kaçmadıgım içinde bol bol np verdim o gece. eger seni kesen bahsettigin arkadaş clitse ve dedigim saat aralıgından bahsediyosan o benim.

[ Mesaj 23 Şubat 2006, Perşembe - 07:22 tarihinde, HasMez tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hasmez bak oldu mu hiç? seninle ilgili düşüncelerimde değişimlere maal verme lütfen.
sen eksiden böyle çoluk çocuk tayfasını hiç sallıyor muydun be hasmez?

dur şu topic' i de patlatak hadi. zaten çok gereksiz bir konu olmuş. yazanın zekasını çok açık bir şekilde gösteriyor içeriği de :p

naber bakayım napıyorsunuz? n00bzu da kapatmışsınız çok üzüldüm valla. bu arada ben üni.'deyim. şu an yurtta kalıyorum ve net yok ama ikinci dönemin sonuna en geç eve çıkmayı düşünüyoruz. hala oynuyorsanız gelirim ben de. ne alemde gidiyor bi anlat bakayım. o myko'da oynadığımız zamanları da özlemedim değil hani. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...