Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] SoU Multi

banava3

Öne çıkan mesajlar

multiplayer SoU oynamak için yanıp tutuşuyorum 1.31 war ama gerekirse silerim 1.30 yüklerim önemli diil xp ve nwn original yalnız hani buldun da bidilisini istiosun derler ya kesinlikle role play oynamak istiorum action falan diil ama neyse bakarız bişiler artık hele bi oynıcak çıksında.[hline]-3-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
banava3, 05 September 2003 22:56 tarihinde demiş ki:
multiplayer SoU oynamak için yanıp tutuşuyorum 1.31 war ama gerekirse silerim 1.30 yüklerim önemli diil xp ve nwn original yalnız hani buldun da bidilisini istiosun derler ya kesinlikle role play oynamak istiorum action falan diil ama neyse bakarız bişiler artık hele bi oynıcak çıksında.[hline]-3-

ben su an multiplayer oynuyorum sou ve nvn orjinal ve versiyon 1.31 güzel bir unutulmus diyarlar serveri var yanlis exp ve altin almak zor (en yüksek level 4 dü ) ancak bayaa zevkli her gün dm ler ugruyor genelde 22-01 arasi dolar ping (kablo) 231 civari pek bi sorun cikmiyor genelde 8-10 kisi giriyor
ilgilenirsen server ip sini veriyim beraber oynariz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben arasıra takılıyorum Arabel'de. Orada Glar Marsk adında 9. level bir karakterim var. Roleplay açısından güzel bir server bence. Hergün değişik olaylar oluyor. Özellikle DM'lerin kontrolündeki görevler çok zevkli oluyor. Ayrıca, belli bir seviyeden sonra level atlamak çok zorlaşıyor ve tek başına yapabileceğin hemen hemen hiçbir görev kalmıyor.
Ama bunu beğenmediysen alternatif çok. Mesela Narfell de oldukça iddialı serverlardan. Orada level atlayıp, para bulmak Arabel'den de zor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar ben istiorum ama 1-2 hafta hiçbirşey yapamıcak gibiyim çünkü taşınıyorum arabel de karakterim war ama bana daha sıkı rp lazım gibi gelio bi de tanıdıım bi kaç kişiyle daha çok eylenebilrim gibi gelio capulcuyla ztn oynuoruz zaten yavas yavas sanırım narbonzar sen de gelirsen 0 dan başlamak çok zevkli olur gibime gelio[hline]-3-
Sosyal ağlarda paylaş

Rp için illa bir Persistent World'da oynamak da gerekmiyor. Kendi aramızda, seçtiğimiz modlarda da oynayabiliriz. Hatta belki bir kişi DM olabilirse daha da zevkli olur. Ama böyle bir aktivite olacaksa zamanını önceden belirleyin. Yarım saat oynayıp sonra "benim çıkmam lazım, uykum geldi, işim var...." gibi sebeplerden ayrılmasın oyuncular.
Sosyal ağlarda paylaş

capulcu kesinlikle katılıorum bi dm olursa çok ii olur ve zamanın belirlenmesi lazım dediğim gibi bi hafta falan sonra çok daha net konuşabilirim taşındıktan sonra çünkü yurda yerleşicem ortamı bilemiyorum daha lütfen ilgilenenler mesaj atsın[hline]-3-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...