Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Koklu sayilarin uslu sayilarin hakkindan gelebilecek hesap makinesi?

green_martian

Öne çıkan mesajlar

aradim ama bulamadim arkadaslar..
bana soyle uslu ve koklu sayilarla islemler yapabilecek bi hesap makinesi ariyorum var mi boyle bi olay?
bulduklarim en fazla ussu 3lu ve karekoklu islemleri yapiyolardi..

bi de uzun zaman oldu bunlari calismayali bana bu arada sunun cevabini soylyebilir misiniz; -27 uzeri 1/3
biliorum kolay islem ama kafa gidince gidiyo iste...[hline][i]-->Four String Magic<--
[b]Talk to the hand
Sosyal ağlarda paylaş

1999 öss matematik sorusu.

ayrıca o heasp makinesi'de her türlü scientific hesap makinesi olur.casio fx 5500'den - karce diye ossruktan hesap makineleri var onlar bile yapar.

hatta buraya yazacağına başlat->programlar->donatılar->hesap makinesi ni scientific olarak kullanabilirdin. :)

not: Eğer bu sene öss'ye gireceksen. çok çalışman gerekiyo,çook.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

bende CASIO fx-82TL var 15.000.000TL ye almıştım 2 sene önce baya iyi bi alet tavsiye ederim.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

100 milyona casio fx 6400 alırım ben sana.
matrix bile çözüyo.standart sapma buluyo.
grafik çiziyo.

maltepe pazarı.bende 5500L var.yeni aldım.eskisini sınavda sinirlenip kırmıştım.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 09 September 2003 08:58 tarihinde demiş ki:
biliorum kolay islem ama kafa gidince gidiyo iste...[hline][i]-->Four String Magic<--
[b]Talk to the hand

arkadaslar surayi gozden kaciranlar tekrar okusun ok?

30 sayfa tarih 20 sayfa ekonomi okuduktan sonra math calismaya basladim ve kafam uctu okk3?

bu arada texas instruments'i biliyorum her yerde onlardan var ama ben bedavaya bilgisayara programi istiyorum...

windowstaki scientific calculatorida biliyorum ama ben daha kapsamli bisey ariyorum...[hline][i]-->Four String Magic<--
[b]Talk to the hand
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...