Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alt clan ve alyy ile ilgili bir kaç soru

Gods_of_Olympia

Öne çıkan mesajlar

1-aynı clan ismi ile alt clan nasıl kurulur
2-alyy verdim diğer clanlar da alt clanmı sayılır
3-alt clan ve aly np yi nasıl ne şekilde etkiler? yada etkilermi
şimdiden teşekkür ederim ..

1. benim bildigim clan ismi icin kullanilan isimler sadece 1 defa gecerlidir ..mm yani 1 ismi sadece 1 defa kullanabilirsin

2. ally verdigin tum clanlar ally olarak sayilir

3. ally normal clan' np'sini etkilemez

yanlisim varsa duzeltin arkadaslar ..el' elden ustundur ..
Sosyal ağlarda paylaş

1. ally'e benzer isim verirsin. mesela benim klanım phantoms ally açacaksam phant0ms phantqms phantoms:: gibi isimler alarak ally açabilirim.

ps: lütfen benden ally istemeyin! ally vermiyorum allyden nefret ediyorum. hele başkasına ait bir ally ile hiç işim olmaz. ally kurarsam kendim kurarım kendim alırım. nefret ettim günde 83463743 kişinin ally istemesinden. pelerin manyaklığı....
Sosyal ağlarda paylaş

bilinc coşmuşsun baba.
1 şeyi merak ediyorum neden sürekli klanlarına isim türü olarak jokers,phantoms falan koyuyosun?herbiriniz phantom musunuz şimdi?bunu olumlu eleştiri olarak kabul et,akıllı ve bilgilisin ama isim koyma konusunda yardım almalısın.ayrıca sen eğer asasin skilleriyle oynarsan emin ol humanlar arasında efsane olursun.okçu olarak silik kalıyosun..beni tanıyosun yalan konuşmam,dediğimi dinle asasin ol.
Sosyal ağlarda paylaş

1. klana koyduğum isim seni ilgilendirir mi? bu benim ve ortağım any'nin fikridir bundan keyif alıyoruz. ayrıca tüm klan üyeleri bundan memnun bırak da bu bize kalsın.
2. asassin olmayacağımı deflarca açıkladım. ister silik kalsın ister kalmasın hiç umurumda değil. oyunda bir iddiam yok. ben bu oyunu np için değil eğlence için oynuyorum. forever fun fun fun! close combattan nefret ediyorum ve hiç bir zaman asassin olmayacağım. efsane olmak gibi bir niyetim yok. herkesi kesmek biçmek falan gibi bir niyetim de yok. ölürüz yaşarız keseriz iyi oynarız kötü oynarız bunlar hiç öenmli değil. niyetim nychris gibi 2 milyon np yapmak dğil. git chrise sor. adam okçuluğa bayılıyor ama sırf hırsından sin oldu. benim öyle bir niyetim yok ben bunu seviyorum ister güçsüz olsun ister güçlü vs. efsane falan da olmak istemiyorum. lvl 70 tek archer benim serverde çok da memnunum.

edit: futulityi unuttum. o da pk yapmıyor hatta oynuyor mu onu bile bilmiyorum. :p

ps: bırak da bunlara kişi kendi karar versin ben sana ya başkalarına neden "priest oynamıyosun mage süper bak paper olsana warrior yaramaz" vs gibi şeyler diyormuyum? dmeiyorum. bu bir oyundur ve kişiler istediği şekilde oynayarak oyundan zevk alır. olay bu bence...

[ Mesaj 21 Şubat 2006, Salı - 19:21 tarihinde, bilinc tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

o.o bilinc silikmi kalıo ? sadasdfasdfasdfgt bu arada bilinc abi saglam trolll basıosunuz 2 gündür suçlamak gibi olmasında forvet01 3 hit birden vuruo bana ilginç biraz kesinlikle suçlamıyorum ama 70 olupta program kullanıosa yazık olmuş tekrarlıyorum kesinlikle suçlamıyorum sadece gördüğümü söyledim :)
Sosyal ağlarda paylaş

program değil. forvetin hiç uniqi yok. zavallı fakir 1 70 o. ama str yüklü tabi ki uniq olmayınca. dmgler yüksek oluyor dolayısıyla. 13 yaşında bir çocuk var charın sahibinin kardeşi, eğer o oynarsa pis kombocu:p abileri oynarsa o kadar iyi değilller. çocuktan al haberi. heheh
Sosyal ağlarda paylaş

program değil. forvetin hiç uniqi yok. zavallı fakir 1 70 o. ama str yüklü tabi ki uniq olmayınca. dmgler yüksek oluyor dolayısıyla. 13 yaşında bir çocuk var charın sahibinin kardeşi, eğer o oynarsa pis kombocu:p abileri oynarsa o kadar iyi değilller. çocuktan al haberi. heheh

nasıl yani bilinc abi uniq takı takmassan attıgın damageler yüksekmi olur?
Sosyal ağlarda paylaş

herhalde canım. adam str+9 yüzük takıyo mesela. roc taksa sadece 5 str var. ya da we taksa 5 str var ama +10 str küpe takıyor bu da doğal olarak ap'ni yükseltiyor. ama uniqlerdne gelen defans ve hp bonuslarına sahip olamadığını gösteriyor. sağlam dmg ama dayanıksız bünye misali.... hehe
Sosyal ağlarda paylaş

bilinc kuyruğuna basılmış kedi gibi yazmışsın niyetim senin moralini bozmak diildi.sana karışmak istememiş senin olgun biri olduğunu düşünmüştüm lakin yazdığım eleştiriye verdiğin cevaptan anladım ki senden çok iyi cacık olur.sana ve ortağına başarılar dilerim.
ama şunu bil ki asasin oynamak archer'dan 100 kat daha zevkli..ve sen baya silikleştin gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

@tremors : kibar olmayı öğrenmelisin bence. kuyruğuna basılmış kedi gibi falan değil açıklamam. gayet bütün açıklığıyla anlattım. ve hala inatla kendi zevkinin benle aynı olduğunu düşünüyorsun. asassin oynamak bin kat zevkli diyorsun. bu senin fikrin. ben de asassin sevmiyorum. bu açık değil mi? klan ismini beğenmedim demek yerine klan ismi seçme konusunda sorunların var yardım al dersen bende sana öyle konuşurum ama sana "cacık olmaz" gibi bişey demedim. ayrıca oyundaki amacımı anlattım inatla anlamıyorsun. ben close combat sevmiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm!! daha açık bir durum var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...