Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knight clan baskanı arzu ?????

endless_night

Öne çıkan mesajlar

bunlar boyle adam oluyo geliyo 5 li atıyo arenada hp yarıya dusunce town bunu yapan arzu zaten ss de goruluyo arzu oldugunuda kabul ediyo biz adam gibi oynadıkca bunlar neler yapıyo real para ile sattıgı charı geri serefsizlik yaparak calmaya calısan insan bu macro kullandıgını kabul ediyo 70 lvl presite boyle yaptı ama kimse inanmıyodu bu ss lerde şimdi diyen olcak ne alaka diye kendi kabul ediyo arzu oldugunu ve macro kullandıgını ............
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle şunu söyleyim bu açıklamayı yapıyorum çünkü yapmazsam burda şu denecek biliyorum. "arzunun yalakası" böyle birşey yok. öncelikle bunu söyleyim. arzu yokkende burdaydım. yaptıklarım yada yapacaklarım beni bağlar. bir kişi hariç çok büyük miktarda birşey istemedim. onun sebebide soyulan bir arkadaşa yardım içindi. aldığım kişide arzu değildi. arzuyla iyi günlerde oldu. zamanında tartıştık bile. ama şunu demek istiyorum. % 100 garanti veririmki o kişi arzu değil. tanıyorum kendisini. bu aralar yine söylentiler çıktı. "arzu macroyla kastı" çamur atmak kolaydır. çünkü arzu zoru başarmıştır. sabırla en iyilerden biri olmuştur. o çamur atanlar. arzuya attıkları çamuru planladıkları süreyi oyun için stratejiye harcasalardı eminimki kendileride iyilerden olurdu. şimdi o çamur atanlara hodri meydan diyorum. arzu makro kullandı diyerek dedikodu üretenlere delikanlı gibi varsa elinizde delil onu sunarak "arzu felan yerde felan zamanda macro kullanıyordu yanımda şu kişiler vardı buda kanıtı" diyerek yayınlamanız. tek fark nedir biliyormusunuz hazmedemiyorsunuz. çünkü o kız haliyle sizden daha becerikli. o kız haliyle sizden daha terbiyeli. o kız haliyle sizden daha akıllı. o kız haliyle sizden bile başarılı. burdan çamur atmak kolay unutmayın çamurlar arzuyu kirletmiyor dahada hırslanmasını sağlıyor. .sallarken burdan mantıklı sallayın.

not : yönetici arkadaşalr kurallarda açıkça söylenmiş.

[li]kişiye, hakaret boyutunda yapılan eleştriler[/li]

fc_arsenal_ önce şunu diyeceğim. o arzu değil. sattığı charı yani sana kim küfür ediyorsa yeni kişi. kısaca sende çamur atıyorsun.

ermac_tr sanada şunu söyleyim. demişsinki "aslında kendi arzu ama o küfürleri büyük bir ihtimalle kocası :)" biri anana sövdüğünde sinirlenmiyormusun. nedemektir bu o ana baba evladı değilmi?

yöneticiler zamanında çok attınız ve tuttunuz. çok adil olduğunuzu ayrımcılık yapmayacağınızı hatta bu yüzden farklı olduğunuzu vs söylediniz. hadi kanıtlayın ozaman.

saygılarımla....

[ Mesaj 20 Şubat 2006, Pazartesi - 14:37 tarihinde, DiABoLiK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

camur atmak :d

real parayla sattıgı charı parasını vermeden kendi kafasıyla geri almaya calısmak buda camur demi veya spotlarda hiç gordunmeden tek pasına ex kasması ve bir anda 1 hafta içinde 3 lvl birden atlaması buda camur charın sahibi gelip burda acıklasın o senin korudugun kişinin ne yaptıgını o zaman daha acıklayıcı olur.....
Sosyal ağlarda paylaş

endless_night arkadaşım demişsinki "real parayla sattıgı charı parasını vermeden kendi kafasıyla geri almaya calısmak buda camur demi" bunu bende çok duydum. arada satış için aracı olan ve satın alan kişinin realde parayla aldığı itemleri satan kişiyle bizzat konuştum. böyle birşey yok dedi. benide ikna etti bu konular çok tartışıldı kaldıki charı alan kişi ne bunu yalanladı nede doğruladı o yüzden bence sadece şu an için bu konu sadece koca bir dedikodu.

sonra şunu diyerek devam etmişsin. "spotlarda hiç gordunmeden tek pasına ex kasması ve bir anda 1 hafta içinde 3 lvl birden atlaması buda camur charın sahibi gelip burda acıklasın o senin korudugun kişinin ne yaptıgını o zaman daha acıklayıcı olur..... "

böyle birşeye yani görünmeden kasmasına yaaln diyorum delil istiyorum. yani ss yada video kaldıki eğer gerçekten bunu yapıyorsa o artık bir gm. öyle olduysa yine diyorum. o kız başarılı, akıllı, zeki, çalışkan ve sabırlı. helal olsun ona. ne kestiğimiz söylemiyeceğim. ama dün gece 6 mage ve ben rogue charımla 10 dakkada 1,2m xp kasstık iki saat sonunda 14 m gelen xp vardı. kaldıki arzu 6 a boyunca belli spotlardan geceli gündüzlü hiç çıkmadı. buda nasıl bir haftada 3 lvl atladığını açıklar. tekrar diyorum.

hazmedemiyorsunuz.
çünkü o kız haliyle sizden daha becerikli.
o kız haliyle sizden daha terbiyeli.
o kız haliyle sizden daha akıllı.
o kız haliyle sizden bile başarılı.

yolun açık olsun arzu seni 80 lvllerde görmek üzere....

saygılarımla....

[ Mesaj 20 Şubat 2006, Pazartesi - 18:36 tarihinde, DiABoLiK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yine benima agzımı actırcek macruyum diyo bi de utanmadan mal arzu bu olay a karışmaz bile ilgisizin tekidir ben onunclanda iken bizim party ye ks yaptı arzu sahit istiyosanız cure:::shot ,athras_sw,menun, bidiq ,huso_huso sorun bunlara arzu da oyuncu falan olmaz olsa olsa kıskancın kedini beyenmişin teki olur
Sosyal ağlarda paylaş

yine benima agzımı actırcek macruyum diyo bi de utanmadan mal arzu bu olay a karışmaz bile ilgisizin tekidir ben onunclanda iken bizim party ye ks yaptı arzu sahit istiyosanız cure:::shot ,athras_sw,menun, bidiq ,huso_huso sorun bunlara arzu da oyuncu falan olmaz olsa olsa kıskancın kedini beyenmişin teki olur
Sosyal ağlarda paylaş

qweasd demişsinki "ben sizin oynadınız server da oynamıom ama bu arzumu ne ortalıgı baya karıstırmus" areste oynamadığın için bilmiyosun. aslında onun birşey yaptığı yok tek yaptığı herkes gibi oyuna girip 70 olup gündeme oturması. burdan çamur atanların bir kısmı çekemediklerinden. çamur attı. bir kısmı "clan pls clan pls" diye bağrıp alınmadığı için diğer kısımda clana alınıp babasının çiftliği sanıp dingonun ahırı misali "ulan gnayt glanındayım hede yaparım hödö yaparım hatta sizi çiçek böcek ederim" diyip uzaklaştırılmaları. tabiki bunlar sonuçta sadece çamur atabiliyorlar. ne ortada bi görüntü nede bir video sonuçta başardı. şahsına değil o zihniyete lafım adam olun sizde becerin.

son olarak bana şunu demişsin. "diabolik bu arzu senin neyin olurki bu kdr kolluyon elin derdi senimi gerdi?" bende sana şunu soracağım. arkadaşın yada birzamanlar dostun oaln bir insanı o yokken çekiştiriyorlarsa çamur atıp bazen küfür hatta haakret ediyorlarsa sen savunmazmıydın. yaptığımda benim bu ha sen "aga ben yapmam bana ters ben savunmam" diyorsan o başka tabiki.

toparlarsak yine tekrarlıyorum...

hazmedemiyorsunuz.

saygılarımla....
Sosyal ağlarda paylaş

yöneticiler uyuyormusunuz yoksa işinize gelmiyormu???????

bakın adam de demiş?

jestergod denen insanlıktan nasip almamış aile terbiyesinden yoksun kişi demişki "diabolik, sen onu savunmaya devam et, bi gün haline acıyıp bi kere verir belki :)" ve siz hakaret ve küfür silinir mekanizmasını "arzuya söylenirse silinmez" mantığı ile duyarsızlık yapıyorsunuz. % 1 nedenle mesajı silinen ve bannlanan insanların hakları öbür tarafta boğazınıza yapışır kul hakkı unutulmaz. bu arada görev bilinci yerine gelirde uyarı silme yada uzaklaştırma yaparsanız. yani jestergod denen kişiye burdan sizden ben özür dileyeceğim.

_50cent_tr sana şunu diyeceğim sende demişsinki "diabolik abi savunulcek birisi olsa bu kadar kişi arzuya laf atmaz arzu gelir bir gün senide sırtından vurur sen canınuı sıkma"

ben şunu diyeceğim o sırtımdan vurmadı. ama sanırım ben vurdum. aslında olay konuşulsa bitecek bir mevzuyken kavram anlaşmazlığı ve benim inadım aramıza mesafe koydu. yani o değil ben onu sırtından vurdum. bu oaly böyle bilinsin. tekrar diyorum knight clanında değilim. beklentim yok. yada burda destekleyecek birşeyde beklemiyorum. sadece geçmişte oyunda iyi şeylerin hatrına ozamank iarkadaşımı savunuyorum. herkesin yapacağı gibi.

toparlarsak yine tekrarlıyorum...

hazmedemiyorsunuz.

saygılarımla....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...