Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

we love u "gm" ( anladın sen anladın)

TrimoVax

Öne çıkan mesajlar

endless sus rezil olacaz şimdi xd
bu arada yine bir çamur vakası arkadaşım o xp nin verdiği bir uyarı mesajıdır ms harfleri görünüyo msn le ya da xp ye ait başka bi programla ilgili olabilir

edit:hatta hata raporu sanırım lol :p

[ Mesaj 19 Şubat 2006, Pazar - 23:59 tarihinde, demise666 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abdallah ahh kardeş ah
:d ne desemki şimdi bi program hata veriormuş onun çıkan pokumuş tatmin olmadısan şöle diim o char lvl 70 % 99.96 yani demem oki koxp a ihtiyac yok
he dötü kızarınca town yapıormu 1kişi bile bunu iddia edemez oyunda gördüğüm en cesur oyunculardan 1i...

program gibi 1şi açık görünüo hata veren 1şi miş virüs programı felam olabilir cafe sonuçta...
Sosyal ağlarda paylaş

tamam bende farkettim şimdi ordaki hata raporu.zaten adama çamur filan atmadım sadece aklıma bişey takıldı onu yazdım.birde sen şunu unutma 70 lvl biri kosp kullanmaz diye bir şey yok.70 lvl olupta bir sürü şerefsizlik yapan çok kişi var bu oyunda

edit:bu arada endless_knight emin ol ki knight bilgim senden daha fazladır.sende beni görünce town atanlardansın
işte senin gibiler yüzünden bu forumda forumtr ye benziyor yavaş yavaş

[ Mesaj 20 Şubat 2006, Pazartesi - 00:10 tarihinde, abdallah tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...