Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barisarock...

can

Öne çıkan mesajlar

Acikcasi rock n coke a gitmis bir olarak diyorumki

sadece cadir alaninda 4 bin kisi vardi

toplam iki gun giris sayarsaniz 40 50 bin kisi gelmistir.

Helal olsun coca colaya festival nasil yapilir gosterdi bu akdar temiz bu kadar kaliteli yapilabilir fiyatlarda abartili yuksek degildi hic bri organizaysonda gercek 500 binliraya su bulamazsiniz.

Barisarock a gelince umarim o da ii olmustur ve gelecek sene rock n coke killik olsun diye yapilmis bir sey degil basli basina adam gibi bir festival olurda onada gideriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gelecek sene

sirf kolaya killik olmasin diye yaparlarsa ne bilyim bir manu chau falan cagirirlarsa neden gitmeyelim dedigim festival ama iste killik olsun diye yapilmasa

said:
Silthanas, 08 September 2003 19:54 tarihinde demiş ki:
ke$ke bari$arock'a 100k ki$i gelseydi de gozlerimiz ya$arsaydi..

ama organizasyon ve advertisement ba$arili olmayinca, isterse bedava olsun yine de giden az olur..

Daha once de dedigim gibi: buyuk organizasyon,buyuk spons(Das Capital =P ) istiyor...Bu cok acik ve net bir bicimde goruldu..

H2000'lerin hepsini sildi supurdu, raki'n cock =P

bu arada bayagi bi kizla tani$tik($aapamadik ama kar$ilikli el-kol kombinasyonlari da iyidir =P ),genelde cok cocuk wardi '86-'87 =) Kiz konusunda bayagi ba$ariliydi(azimizi acik birakan kizlar wardi), gerci bari$'da da oleymi$ (tezimi kim curuttu =) )...

yapanlarin ellerinden operler, ke$ke ayni zamanlarda olmasalardi da 2 sine de gitseydik =) Bu tur event'ler(aptal dj'lerin vazgecilmez kelimesi) ne kadar cok olursa, o kadar..ne biliyim .. iyi olur =)[hline]Külliyen Yalan...
Sosyal ağlarda paylaş

sneye yapılsın yine giderim
ondan sonraki sene, yine giderim
ve sonra ve sonra ve sonra...

umarım ömrümvefa eder yada bir sakatlık durumu geçirmem...

rock şişede durmaz![hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Nail in my heart
From my creator
You gave me life
Now show me how to love
Sosyal ağlarda paylaş

Nereden başlasam bilemiyorum ki
çok anlatacak şey var

sabah çıktık myola baba arabasxıyla
daha yolun başındayken yağmur bastırınca yok muşamba yok yağmurluk falan çantalar ikiye katlandı:)

gittik oraya işte (tabi bende şok, orayı tam bir piknik alanı şeklinde görünce, daha iyi umtlarım vardı da:)
çadır kurmayı denedik o kadar prova yapmamıza rağmern beceremedik, sonra oradan bi,r kaç kişi topladık adamlar ciddi ciddi 2 dk. da çadırı kurdular gittiler şok oldum
sonra çıktık barış için imza topladık oralarda 2-3 erkek ve bir o kadar da kızla imza toplayıp rozet satan birilerini gördüyseniz kesin bizizdir o

[hline]
araya geöçeyim dedim fiyatlar çok iyiydi
Tuborg-Efes 50cl.---1.500.000
Et Döner 2.5 mil.
Kumru 2.5 mil

şaraplar çok kötüydü bu arada, artk a su gibi bana da kan gibi geldi tadı-ismini de kan şarabı koyduk zati sonradan:)
[hline]

ondan sonra birer tane bira kaptık yavaş yavaş sahneye doğru geçtik infected ın sonlarına doğru
soul safrifice çok iyi coşturdu seyirciyi
bi ara stage dive falan yaptı
arada ben bile pogoya katldım korka korka:)))
yani ilk pogomdu ama sağ sağlim atlatmayı başardım
ondan sonra da pek pogo ya rastlayamadık zaten
cumartesi günü sönük geçer falan diyorduk ama açıkçası cumartesi günü asıl eğlence vardı nispeten kuru olan yerler ve gaz gruplar seyirciyi coşturdu
çok güzel sloganlar falan atıldı
[hline]
slogan gelince aklıma bunu da araya sıkştırayım dedim

bol küfürlü sloganlarımız vardı

"Fuck'nCoke" bana göre en güzeliydi
"Cola içen p.şt olsun" gibi
bi ara lübnenlı bi grup çıktı
adamları kafaya almışlar galiba sürekli "Has.ktir Cola" falan dedi kopardı bizi
sonra bi grup vardı unuttum adını türkçe ismi "Gölgenin gölgesi" olan o da bol küfürlü bir şov yaşattı
neyse ana konuya dönüyprum
[hline]

objektif zaten seyirciyi uçurdu, toplu headbang şovları
ardından gelen "Tek Başına" ve "Tamirci Çırağı" fln

yaşar kurt çıktı, nedense seyirciyle pek diyaloğa girmeden uzaktan öyle çaldı gitti-ısınamadık açıkçası
sonra mopr ve ötesi çıktı zaten yorulmuştuk ama yine de eğlenmekten geri kalmadık
güzel parçalar fln çaldılar yine hoştu yani
sonra moğollar çıktı onlara çok az süre kalmıştı ama yine de iyi bir şekilde değerlendirdfiler az kalmaları seyirciyi çok üzdü ama Cahit BErkay'ın uzun süre sonra sıcak davranması(o seyirciye soğuk davranmak mümkünmüydi ki???) fln yine iyiydi
biz de tabi bira oalyını falan abartmaya başlamıştık
ardından çadırımza döndük
[hline]
bu arada çadırımızda ilk gün barışa rock bez afişi asılıydı görmüşsünüzdir kesin
[hline]

orada falan içmeye devam ettik
ama ateş yakamamanın ceremesini çok kötü çektik
buz gibi havada herkes dondu tam anlamıyla
daha sonra zaten bize kazak al diyen herkesin elini de öptük
pişman oldum yani burun kıvırdığıma
5 gibi falan da çadıra girdik
[hline]
çadıra girmemdeki sebep de içilen biraların sayısından sonra(7-8 falandı galiba)
benim msaya yatıp "dağ başın duman almış" falan diye şarkı söylemeye başlamamdan klaynaklanıyordu
[hline]

sabah işte kalktık yapmur faslını atlattktan sonra yine buz gişbi havadfa dona dona piknik alanının iğlerisindeki çorbacıya falan gittik
[hline]
yine burada süper bir olay yaşadık beni öldürdü
biz çorbacıya girmişiz sıcak bir yer bulduk falan diye seviniyoruz(artık herkes buz tutmak üzere ztn) adamın teki girdi kısa bir süre durdu ve sonra " sıcak burası boşverin" diyerek dışarı çıktı
bven hala düşündükçe oha diyorum
[hline]

oradan çıktık falan biraz çöp topladık çamur içinde
dolşatık falan donmanın belirtilerini atmaya çalıştık
konser falan başladı sonra
abraxas çok güzel coşturdu

yanımdaki ark (ki kendisi craig david-50 Cent ve Enrique Iglesias dinleyen bir insandır ve sırf eğlenmek iön gelmişti) Abraxası dinleidkten sonra benden o tarz albümler istedi(bende o albümlerden birini atarsa alacağımı söyleidm:)
Adil'e hasta olduk nedense toplu olarak, Hicaz TAxim de yine öldük bittik:)
pogo bekledik biraz ama çamurdan osla gerek(ya da henüz pogo kültürünü kapamadık nerede yapıalcağını bilmiyoruz) kimse yapmadı
aklmda kalan zardanadam var yeni parçalarını falan çaldılar o sırada bize birkaç kız asıldı fln(onlar asıldı dikkkatle belirttiyorum:) ) çok az onlara takıldık
nese onu geçöelim anlatırım belki

bence Zardanadam dan kesilen zaman Metrodan falan kesilseydi çok daha iyi olacaktı çünkü bana yapmacık fln gelen bir tavır serigledi metro ve o kadar verilen zaman boşunaydı bence
Ockatams vardı
seyirciyi çok baydı kimse ısınamadı ona
belki güzeldfi ama akşam olmuş millet gaz parça bekliyor iken resmen baydılar
snra Buluytsuzluk vardı thminimce kısa zmanda mümkün olduğunca parça çalmak istedikleri için hiç hoşnuşmadılar konuşsalardı zaten koparırlardı ama terich etmediler onlarda da çok eğlendik

ardından Cem Karaca çıktı sahneye ve günün en büyük bombalarından bir yaşandı
hyerif zaten dinozordu üstüne bir de gün boyu içkiyi alınca oraya bile zor getirdiler
biz ztn bir bomba falan beklerken herif s
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...