Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

allah rızası için yardım :( .. .

Menkalinan

Öne çıkan mesajlar

yaw bu e donkey beni öldürcek arkadaşlar inadı tuttu bir aydır yürümüyo... sitede arattım tarattım ama bunla ilgii topic de bulamadım eskiden wardi diye hatırlıyorumö...

e donkey için ayarları bile warsa lütfen yardım etsin yada yönlendirsin cıldırcam yoksa... :( bide bu meletin galiba modemden bi port ayarı gibi bi dalgası wardı da bi çoğunu bilmiyorum bildiklerimide hatırlamıyorum...
nolur tutun şu bi çare patinin elinden :.. (
Sosyal ağlarda paylaş

edonkey kullanma o zaman ben hıc kullanmadım ama yani sana yardımı olmayan bişeyi boşuna tutma bende divx filmler indirmek istiyorum ama daha bı program bulamadım extreme emule dııe bısey verdı arkadas ondada 4 gunde bi kelebek etkisini indirebildim limewire güzel diyorlar ben yükledim şimdi requiem for a dream ındırıyorum 16 saat sonra bıtıcek dıyo:d
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş güzel söylüyorsunuz ancak insanlar nasıl yapıyorlarsa e donkey de port ayarlarını doğru düzgün yaparak cok werimli bir sekilde kullanıyorlar o programı... benim sorunum adsl modeminde programda actığım portların aynılarını acmam gerek ancak bende asus modem war we burda bu portlar nasıl acılıyo bilmiyorum bu teknik konu hakkında yardımcı olabilecek yokmu???

bide ben x files sezonlarını indiriyorum we bunu en iyi indiren de e donkey...
acıkcası... :(
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım eğer sırf x-files indirmek istiyosan ver parasını al bütün sezonları derim :d bunun dışında nerdeyse herşeyi de limewire'dan indirebiliyosun yavaş da diil ben bi gecede 2-3 film indiriyorum gayet de kaliteli ve sorunsuzlar ;) tavsiye ederim... x-files olayında da yukarıda yazdığımdan şaşma...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...