Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock n Coke gittim gördüm nete girdim

Berk

Öne çıkan mesajlar

eherm.. konuyu eski haline bi dönderelim.
sabah 9da bostancıdan otobüs kalkmayacağını (bostancıdayken) öğrenince aklımdan "rock'n coke püü! kaka! daha otobüsler bile doru dürüz diyil!" gibi düşünceler geçti. ama sonra anladım ki festivaldeki tek kötü şey otobüslerdi. (hmm iett yerine coca cola otobüs işletmeleri açılsa nolur acaba istanbula?)
herneyse.girişte zesmen zırh giymiş jandarmaları görünce de korktum açıkçası. ama kapılardan (bütün kapılarından, bissürü kapı vardı ve hepsinde aranılıyodu sanırım) içeri girince ortada resmen bi kasaba olduğunu farkettim ve yüzüm orda gülmeye başladı.
yemekler,puf puf oturma şeyleri, internet cafe,hoplama zıplama-dağa tırmanma aktiviteleri, dj arena ve perküsyon barıyla muhteşem bi yerdi kesinlikle.
paticik şifremi unuttuğum için (e-mail bissürü sorun çıkardı beceremedim ordan yeni şifre almayı eheh) ordan yazamadım kimse var mı yok mu diye ama cep telefonu sayesinde berkle buluştuk orda. benim sürekli bi berki bi yanımda gelen arkadaşları kaybetmemden dolayı bi süre sonra berkten hepten kopmak zorunda kaldım (cardigans konseri sırasında adam en önlere geçmiş ben en arkada onu aricaktım ki dank eti ve hoşçakal diyebildim sadece)
gruplar çok iyiydi. hatta sevmememe rağmen dj arenaya gidip tepişenlerin arasına bile karıştım. felix da housecat ı bilem izledim(1de çıktı sahneye. oturup bekledim onu. mrk ediyodum)
neyse,saat 3:30 gibi eve döndüm ama şunu öğrendim;

-bi daha hiçbi festival dandik olamiyacak(çünkü insanlar nası festival olur gördüler)
-coca cola helal olsun sana süfer olmuş walla (uyaklı oldu)
- pet shop boys süferdi!
-diğer gruplar da güzeldi!
-athena da pogonun arasıda kaldım hafif. ben de "eeh eytere bea!" diyerekten aralarına karıştım hafiften ve bi güzel defettim düşmanı izmirden! ehem.. pardon yanından uzaklaştırdım yane insanları.
bi daakine çadır,tulum,mont.vs. bilimum eşya alıp iki günlük gidicem. para da vericem bilete hatta![hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

Eger sen bir festival düzenliyorsan adını da ROCK & Coke koyuyorsan , daha sonra ska dan pop a kadar envai çeşit ıvırzıvır grubu getirip reklamlarda dahi rock eşliğinde kafa sallayan insanlar kullanıyorsan ben sana yüzsüz derim. Rock festivali düzenliyorsun baş grup Pet shop boys. Buyur burdan yak. Ulan hani rock festivaliydi?? Bana cardigans ve Guano Apes den baska bir grup söyleyebilirmisin?[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

eh walla öyle
şimdi kötü bir organizasyondu diyenleri oranın sahne arkasına elimle götürmek isterdim..
Dediğim gibi çalışanların %90 ı arkadaşımdı. Hatat IKSVnin genel müdürü bir hafta neredeyse hazerfanda yaşadı yani bu festivale herkes çok sıkı hazırlanmıştı.
kapıdaki güvenlik iş görmekten çok caydırıcıydı ama amacına ulaşmış demekki,
wissy ninde deiği gibi herşey 1.sınıftı.
Bu festial öyle ilk defa denenen birşey değil daha önce provaları yapıldı böyle birşey nasıl olur diye, orda görülen ufak aksaklıklar burda yoktu...

Mesela otobüs duraklarında gelenleri toparlayan bir eleman vardı
yolda arablar kaybetmesin yolu diye bayrak sallayan biri vardı.
alış veriş olayı gayet teknolojik güzeldi.

Kısacası organizasyon mükemmeldi ve ben sugababes dışındaki tüm konserlerden çok zevk aldım.[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

estel cok kez soylendi bu ordaki rock o yaşam bicimini eğlenceyi temsil ediyor, sus pus oturup dinledikten sonra ne zevki kaldı ben kendi basıma evde dinlerken bile jhoplayıp zıplayıp kafa sallıyorum[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Rock sadece Hard Rock degildir diyorum.
Industrial vb. turleri de var bu muzigin.Onlari da icra edenler oldu(Simple Minds).
Bu cok gereksiz bir tarti$ma.
"Nasildi?" sorusunun cevabi her $artta "Guzeldi." olacak bir festivali kotulemenin alemi yok.[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

rock n coke un yapilacagi her sene barisarock yapilsin giderim.. :) barisarocktaki gruplar ciddi anlamda o tarz bi festivalde olması gereken tarzda gruplardı ''ki'' rock n coke tan daha fazla adam topladı barisarock. Ha yaptıkları koka kola karşıtı propaganda hoş mu? diil.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 08 September 2003 21:24 tarihinde demiş ki:
''ki'' rock n coke tan daha fazla adam topladı barisarock.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Komiksin :)[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

öeh tamam abartıldığı gibi 15k adam yoktur da 925 kişi de değildi hani. baktım izledim televizyondan resimlere baktım da yani fazladır baya baya 925ten
bi kere 2000 beleş davetiye vardı sanırım. bissürü de bilet satılmıştır.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

925 değil hatta bi ara konuşursam vakıftakilerle genel olarak size rakamları söyleyebilirim
925ten katkat fazla.
ayrıca bok atma üstüne kurulmuş bi festival ne kadar gider bilmyorum..
snuçta coca colanın amacı Türkiye de genelsel hale gelieck canavar gibi bi festival yapmak

söylemden geçemiycem Estel gidiyopsan beni de götür diyordu siz bakmayın kendisinin böyle "barışarock" cı durduğuna...[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

yani büyük bir şeyler olsun demiyorm ama bir şeylerde olsun yani, anca saklı biraz uğraşıp düzenliyo, zaten haziranda sezonu kapatım eylül ekim gibi açtığından sezonu saklı en güzel zamanlarda yapcak bir şey olmuyo[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler sanirim Turkiyenin gordugu en iyi organizasyonlardan biriydi. Niye bu kadar bok atma cabasinda oldugnuzu hala cozemedim ama soylemem gerekirdi param yok gidemiyorum yada ya ben ezigim ota boka laf atarimin daha iyi yollari var emin olun.

Bu kadar guzel organizasyon tuvaletlerin bu kadar temiz oldugu yiyecek sisteminin alisveris sisteminin guvenligin sahnenin isiklandirmanin muzigin her ne varsa geride bu akdar iyi oldugu bir organizasyon zor bulunurdu.

Elimdeki copu yere bile atamadim hemen bir adam bitip elimden aldi.

Acikcasi bu seneki gruplar bu kadar iyi bir organizasyon icin az kaldi ama ama bir guano apes i izlemeden bu dunyadan gitseymisim gercekten cok sey kaybetmis olucagimi farkettim. Pet shop boys bence superdi kiz arkadasina sarilip dinlemenin zevkini anlatamaz insan (bis teki it is a sin ayri bir guzeldi). Cardigans biraz vasatti sugababes beni acmadi azicik abazanlar icindi ama sarisin hatun guzel kadin birde gozlugnu cikarsaydi:). Sonra bunny man de iyiydi mfo her zamanki gibi superdi.

Yalniz gruplara laf atan milletide anlamadim ben biletimi 9 agustosta almistim nerdeyse bileti almadan bir ay oncedir kimlerin gelicegini biliyordum begenmeyen gelmez kardesim.

Acikcasi ortamdaki insanlarda kaliteydi ne ole cok tikiler nede cok ben ortamin icine sicmaya geldin diyen kirolar yada amele clubberlar. Dedigim gibi hersey kaliteliydi. Keske boyle festivaller daha fazla olsa ulkemizde.

[Bu mesaj onlyreal tarafından 09 September 2003 01:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ÜAL'den gelen ilk açıklamalar
Genel olarak en son gittiğim massive attack organizasyonundan daha iyiydi ve herşeyin daha iyiye gittiği belliydi adam kayırma epey vardı bence içerde vip çadırında komutan ve ailesi epey geniş yer kaplıyordu ama olsun onlarda ordaki korumayı üstlendi onlar olmasa ödp (yani onlar olduğunu duydum) yada başkları orayı basardı ama gericiler basıp o kitleyi yok etseydi tr'da organizasyonu bırakın artık müzik dinleyebilir miydiniz tartışılır. 10k insan vardı tahminimce hatta pazar günü cardigans için epey insan geldi bence ama bence rockın çehresi değişiyor ve elektronikle biraz kaynaşıyor bunu athena&mercan dede belli etti zaten güzel eğlenceliydi mercan dede'nin yaptığı olay hemen kavradık (söylediler avrupadakilere anlatamamışlar vs) çokta eğlendim ve inkar etmem dance house techno da dinlerimde öyle gidip sırf drumbass efekli şeylerde kesmez beni ekşın isterim vs herşey hard rock metal değil ana olarak hep bişey dinlicen caz metal vs gibi onlara alernatif monotonluktan çıkıcak şeylerde dinlicen bukadar
cumartesi günü çadırı kurduktan sonra aente ile birlikte gezerken paso pati ve paticik diye bağırdım çırpındım cumartesi üzerimde yeşil Polizei tshirtü pazar günü ise üzerimde anarşinin A'sı siyah tshirtüm vardı genelde yüksek sesli bağırıyor hoplaya zıplaya yürüyom ve tfc'cilerin bildiği bunny olayını yapmaya çalışıyordum (harbi hızlı gidiyorsun ve yorulmuyosun yukardaki fizik kurallarında bug yapmış galba yada ben bozuğum abi) hc/punk dinlerim derken neler dinledim bende almadı kafam ama epey eğlendim siz diğer yazımı da okuyun oda epey yazdım patladım epey neyse kalın salıcakla[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...