Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock n Coke gittim gördüm nete girdim

Berk

Öne çıkan mesajlar

said:
quamor, 08 September 2003 02:50 tarihinde demiş ki:
said:
Berk, 07 September 2003 19:31 tarihinde demiş ki:
höst höst
birazdan ararım duke u da görüşrüz
canım yine kola içmek istedi =)[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar

bedavami abi kolalar :)[hline]ALI G. MY BITCH

eha kolanın içine ot atmışlardır belkide :P[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Allahim ya...
Eee kirlendi de ne oldu?
Eglenmeye gittik eglendik geldik.
Zaten gitmeden once oradaki gruplarin Rock Gruplari olmadigini biliyorduk.Beklentilerimiz farkli boyutlardaydi.
Ha organizasyon nasildi?Tabiiki no:1'di.dJ Arena nasildi?Inanilmazdi.Gece 3'te o sogukta ustumdekileri cikarmama neden olacak kadar hemde...Cardigans-Guano Apes-Dead Kennedys nasildi?Ozellikle Dead Kennedys(Daha once dinlememi$ olmamdan dolayi.) beni cok $a$irtti.Gercekten inanilmazdi.Ayrica ne Cola'yi ne de Amerikan Hukumetini desteklemedikleri ve anlayi$larina ters oldugunu belirttiler.(Fuck off MTV).Festival sadece Guano Apes solistinin $ovunu izlemek icin bile gidilesiydi.Bir de pogocular olmasa...:).Cardigans ise bildiginiz gibi.Lovefool, Erase&Rewind ve My Favorite Game.Dans ettirmedi ama kendinden gecirdi insani yine...

Bu sadece cook ufak bir kismi.Ama bana sorarsaniz buraya yazdiklarimin sadece bir parcasi icin bile gidilesi bir yerdi.[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

Rock n coke ve barışarock'ı içeren sınıf arkadaşımın blog sitesinden alınmış bir yazı.

sinirlendim

festival deyince aklıma geldi, rock n coke'a alternatif festival yapmışlar, barışarock (bravo), tabi bunu yapan dangalakların başını müthiş barış şarkılarıyla kışın bol bol miyavlamış olan mor ve ötesi çekiyor. ay hadi mevzunuzu anladık diyelim de niye buna alternatif bişi yapıyosunuz, şimdi mi aklınıza geldi. sidik mi yarıştırıyosunuz, şapşal mısınız.

tabi mor ve ötesinin mevzusunu anlayamadım o ayrı, fanta reklamında fantaa fantaa diye şarkı söylerken farklı bir durum mu vardı, o coca cola company'nin değil miydi de biz mi anlayamadık. şu sinir dolu yazımı mor ve ötesi'nin sözleri foolish kasanova'yla yarışan savaşa hiç gerek yok şarkısıyla bitiryorum;

"kimlerdensin,onlardan mı?
petrolden mi,hayattan mı?
kimlerdensin,onlardan mı?
yok,savaşa hiç gerek yok"[hline]5
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten en guzel kar$ila$tirma yolu Barisarock'ta Rock'N Coke kar$iti tonla propaganda ya da anons(300 bilet?Hah komikciler :) ) yapilmasina kar$in Rock'N Coke'ta bu festivalin adinin bile gecmemesi.
Demekki bazilari ba$ariyi ba$kalarini kotulemekte ariyorlar...[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

ya anlasamiyoruz sizinle
bak bana ispanya'daki, almanya'daki konserde çikanlari getirsinler, 2 günlük 100 milyon da veririm.
kapitalizm fln umurumda degil aslinda.
ama, cikanlarin pop olmasi ve rock müzikte dj lerin olmasi !?! beni barisarock a yönlendirdi.
anlastik mi?[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelfire, 08 September 2003 17:55 tarihinde demiş ki:
arkadaşın suck yorumu bir rock konserine göre suck dır wissy nedeni ise çıkan grupların rockla metalle ilgilerinin olmaması adını o zaman
pop n coke yapsalardı[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

Metal ne alaka?Siz Rock ve Metal arasindaki farki bilmeden yorum yapiyorsunuz.Guano Apes Rock grubudur mesela.Gidin Rock&Roll'un eski gruplarini dinleyin.Sonra gelin Simple Minds dinleyin.O da rocktir.Industrial Rocktir.Bilmeden konu$uyorsunuz.Rock konseptine uymayan gruplar da vardi.Buna bir$ey demiyorum ama abartiliyor...[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

"Festivalde sadece Rock muzik olacaktir."
Ibaresi gordunuz mu?

Ayrica gitmediginiz bir organizasyonu nasil kotuluyorsunuz?Nesi kotuydu?Tuvalet, yiyecek icecek, konaklama, guvenlik(bu boyle gider...) hepsi 1. sinifti.

Bo$ konu$uyorsunuz.Maksat bok atmak.[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 08 September 2003 17:58 tarihinde demiş ki:
said:
Angelfire, 08 September 2003 17:55 tarihinde demiş ki:
arkadaşın suck yorumu bir rock konserine göre suck dır wissy nedeni ise çıkan grupların rockla metalle ilgilerinin olmaması adını o zaman
pop n coke yapsalardı[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

Metal ne alaka?Siz Rock ve Metal arasindaki farki bilmeden yorum yapiyorsunuz.Guano Apes Rock grubudur mesela.Gidin Rock&Roll'un eski gruplarini dinleyin.Sonra gelin Simple Minds dinleyin.O da rocktir.Industrial Rocktir.Bilmeden konu$uyorsunuz.Rock konseptine uymayan gruplar da vardi.Buna bir$ey demiyorum ama abartiliyor...[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

ben bok atmıyorum rock n coke a sadece ornek vermek icin metalle rock dedim çünkü ben o tarz müzik seviyorum ayrıca kim boş konuşuyor ettiğin laflara dikkat et bokmu atmışım ben kötümü demişim sadece organizasyonun adının pop n coke diye değiştirilmesi kanaatindeydim[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

[Bu mesaj Angelfire tarafından 08 September 2003 18:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sana bok attin denmi$ mi?
Bak bakayim...Oku iyice.Senin dedigine tek itirazim rock ve metali kari$tirman.Ayrica bende oraya gelen gruplardan sadece The Cardigans, Guano Apes ve Pet Shop Boys'u dinliyordum daha once...Ama bir festivale giderken amac butun gruplarin ilgi alanina girmesi degildir.Olmamali en azindan.Ben bu gruplardan herhangi biri icin bile giderdim festivale.Ayrica ben de Metal muzikten ho$laniyorum.Dinliyorum.Ar$ivim de oldukca geni$tir fakat asla diger muzik turlerine de "sucks" demem.[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

wissy şunu belirtiyim bende suck demiyorum başka şeyler ancak halada diyorumki adının rock n coke olduğu bir konserde reklamında rock ın tadını çıkarın denilen bir konserde rockdan fazla diğer türlere ağırlık verilmesine karşıyım
eğer bu konser bir rock kategorisinde sayılacaksa ben konserin performansına sux derim anlatabildimmi[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...