Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

inglizcesi ii birisi yardım ederse sewınırım

JacquieS_

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar dun lvl 65 warıorumun sıfresını istemıstım custom spporta ısteqınız ıletıldı yazdı buqn beklıorum sıfre qelmedı hala sımdı bıdaha denedım su yazı cıktı ne demek bu inglizcem fazla ii deil yardım edersenız cok memnun olurum

sorry, but you may only have one lost password request pending at a time.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw sen deıl bne daha beter yedım :'(
lvl 65 or warrıor serwer ares np 90k daha 2 qun once aldım bı anda sıfre deqıstı ne olduqnu anlamadım :(
acaba yolalrlarmı dun bılgılerı qırdım iletınız customer supporta yolalndı dedı sımdıde sorry, "sorry, but you may only have one lost password request pending at a time."yazı war yollarlarmı yenı pass ı :'( ?
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar dikkatli olun çünkü şifre%90 ihtimalle junk ya da spam klasörüne geliyo. bir an önce girin bakın eğer o klasörde duruyosa şu anda silinebilir. junk ve spam mailler 1 hafta bazı e-mail adreslerinde 1 ay içerisinde otomatik olarak silinir. dikkatli olun.

edit:eğer e-mailiniz türkçe ise klasörün adı istenmeyen mail. önemsiz mail gibi şeyler de olabilir. ben de 3 kere şifre değiştirdim. hotmaile hemen ertesi gün geliyo şifre ve önemsiz posta klasöründe oluyo.

[ Mesaj 18 Şubat 2006, Cumartesi - 11:41 tarihinde, Episode_666 tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...