Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock Şişeden Taştı, Hazerfanı Kapladı

Berk

Öne çıkan mesajlar

5. ci senesinde dünyanın en süper festivali olcak felan diyolar hatta 5. senede deftones gelecek diye rivayet var o derece, şahsen çok umutluyum ben rock n coke dan[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 08 September 2003 02:32 tarihinde demiş ki:
kesinlikle en guzel konser dead kennedys idi capi 10m lik bi pogo nun icine girdim sol omzum burkuldu, sos cadirindan cikamaz olduk benim zaten en bekledigim gruptu, hele iskoc bi manyak vardi etekli ciplak gelmis oda hayvandi, solistlerinden otograf aldik bunlarin[hline]

fsdıofjsdo abi o iskoc harikaydı ya..
bizim bi arkın yanına gelip şey demiş:guano apes nerenin gurubu fln..almanya demişler..adam sarkı bitmeden tekr etmiş nedendir anlaadım..ama adam türkmüş onuda örendik..[hline]aente is alone this way
aente: Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

headquarters of online games
Sosyal ağlarda paylaş

-ilk defa yapılan bi organizasyon olmasına ragmen,genel düzen,güvenlik,ortamın temizligi,cok sayıda akbank para dolum gisesi ve yemek yeri oturucak cok sayıda masa,hatta gelenlerinde tr ortalamasına göre ortalamanın üzerinde cevreye saygı faktörleride eklenınce genel duzen gayet iyiydi..
he alan bilmem kac bin mtkare diolardı burdan örendim ki o kadar büyük bişi deilmis demek o rakamlar jhueheu..
-guruplar nil ve dreadzone u saymassak cidden harika performans sergilediler..duman athena guano apes cardigans suede hooverphoinc kesinlikle izlenesiydi..
-yiecek icecek fiyatları cok cok feci deildi..bazı seyler dengesiz olmustu mesela et döner 4.5 mılyon yarm ekmek fln cok yalandı ama nuggetlı sandwich yediyseniz bak o guzeldi bide dominos fln iiydi..oturup yemeginizi yerken bi yandan muzik dinlemek gibi bi keyfide sayarsanız yemege hll olsun para fln diosunuz :)
kola ve turevleri 1.500 gibi gayet normal bi fiyattı..ickilerde eh ti hani ama kucuk bira vermeleri yinede pek hosh deil..
-ses duzeni harikaydı..cızırtımymıs vs yoktu wlla..burn cadırı(dj lern kısım) ile ana sahnenin müzigi birbilerini hic bozmuyodu..kısa bi sürede olsan burn cadırına daldım ıntıs çıttıs dans eden insanlarn arsında arkadasları bulmak icin,baktm ana sahnenin sesi gelmio iceri..
-cadır alanı guzeldi,paso akut ve guvenlik turluodu cadır cevresinde hırsızlık fln olmasın die,ilk gunde gelip sordular yardm istermsnz fln die..tabi biz istifi bozmadık ilk defada kursak kendi emegimizle yapalım die :)

bide bi kac sey sorcam
1-guano apes organizasyon icin kötü dedimi?
2-tüm konser verilmedi herhalde dmi parca parca vermislerdir sanırım?
3-yok artık dj cadırındakiler hic bi zaman 5 bin kisiyi gecmemistir bahse girerim..kesin kanıt varmı elinizde nası olur..
orda toplasan 30-40bin kisi geldi organizasyona ve ezici cogunluk dj cadrnda kim olursa olsn ana sahnenin ordaydı..
4-kimler gtti oraya ve burn reklamlarından fırlamış gibi bi ispanyol pacalı alevli pantolon ve gömlekle dolasan o tipi gören oldumu dasjdıoas..adamın konusmları fln btrdi beni..[hline]aente is alone this way
aente: Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

headquarters of online games
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 08 September 2003 20:18 tarihinde demiş ki:
o ispanyol pacali, yanan cocuk bombaydi ya..

'i$eyip sondureyim mi' diyesim geldi =)

guano apes organizasyon icin mukemmel dedi..

bi gurup we don support america's goverments actions dedi.. millet gaza geldi..ama aslinda,ince bir kinaye wardi...[hline]Külliyen Yalan...

onu dien dead kennedys olması lazım..
cardigans tan büyük fake yedik yanlız..
ilk önce kardesi cıktı herkes o nina sandı sonra nina geldi guluo o benm kardesim eva fln dedi jeuıehjuıe..
dead kennedys amerikanın yaptıkaları bizi baglamaz cocacolanın yaptıklarıda fln dedi alkıs aldılar..
he bide cardigans smdi bi ask sarkısı sölicez diince millet huaa die gaz oldu sora nina ama zaten tüm sarkılarımız aşk sarkısı fln dedi pazar olduk euhe..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 08 September 2003 20:18 tarihinde demiş ki:
o ispanyol pacali, yanan cocuk bombaydi ya..

'i$eyip sondureyim mi' diyesim geldi =)

guano apes organizasyon icin mukemmel dedi..

bi gurup we don support america's goverments actions dedi.. millet gaza geldi..ama aslinda,ince bir kinaye wardi...[hline]Külliyen Yalan...

Dead Kennedys'di o.Bateristin MTV'ye ve irkcilara soktugu laflar da superdi hani...
Bence festivalin surpriz grubuydu Dead Kennedys.Guano Apes zaten yillarin hit grubu.Organizasyonu cok begendiklerini ayrica $arki sozlerini ezbere bilmemize cok $a$irdiklarini soylediler.(Eh be Sandram senin kutugunu biliyoruz be...)
Pogonun arasinda fazla darbe yiyince yaktim bir sigara."Yakla$anda sondururum." imaji yarattim :)[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi niye şunu getirmediler bunu getirmediler diyen arkadaşlara,

ilk yapılıcak bir festivale çok "efsane" gruplar getiremezsin. yavaş yavaş gelişir isim yapar. Uzun vadeli bir proje bu, 2-3 yıla daha da canavar olur görün siz.[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 08 September 2003 21:20 tarihinde demiş ki:
Guzel kizlar ve yaki$ikli erkekler(ben)...[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Abi Berk gitti, yakisikli erkeklere istisna oluyo simdi :P
*!Delik aramaya baslar, sirinler her zaman kacmayi basarirlar :D*[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi aente neden bir arkadaş diyorsun ayıpladım seni en derinden hem biletlerini (ilk tek günlük sonra baktık elimizde kaldı 2 günlük fazla olan biletleri) verdim konu dışında açılana 10k vardır dedim ama kesin 30k-40k insan vardı orda güzeldi gidilesiydi artık 5 ay cola içmem o kadar içtim ki miydem eridi falan yani hala eksikleri vardı ama devamı yaşadıkça düzelir cola'nın ekşınlarına kimse katılmıyo ama bir kere içince bağımlı yapıyor arkadaşlar o kola özütümüdür ondaki maddeler işte burnlü arkadaş damalı bilekli olduğu için kale alınacak biri değildi yani bebe sübyandı yanındakilerde aynıydı Allah ıslah etsin ne bilim konuşmaları beni bitirdi abi bütün guano apes konser zevkimi kaçırdılar önüme geçerek falan
arkadaşın yanında gezen kanal d'de yetkili genç arkadaş Sandra ile röportaj yapmış sormuş ve kadın beyenmedim iyi değil demiş (nedeni kola mıdır yada almanyada olan itici türk toplumu yüzünden midir bilmem) underground camianın ne yapıyolar yav dediği dead kennedys'ten klaus (bass) ile konuşma fırsatım oldu açıkladı adam türkiye'ye gelmek istiyolarmış ama organizasyon bulamıyorlarmış sonra menejerleri colanın festi var demiş ilk yok olmaz derken sonra karar değiştirip nasıl olsa yerden yere vururuz demişler ve gelmişler zaten rashit&dead kennedys en politik gruplardı orda bence ama gerçekten çok pembe bileklikli insan vardı yuh dedim arka vip çadır kısmı 10 yaş altı çocukla doluydu neyse epey görülesi bir konserler silsilesiydi colanın olmasa daha rahat eğlenirdim aklıma bu kadar geldi sonra tamamına erdiririm

ÜAL'den gelen ilk açıklamalar[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...