Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ICQ listesi?

Creel

Öne çıkan mesajlar

bir kac dk once icqum online vede tüm listem saglamdi sonrasında bir dk lık bi offline süreden sorna tüm listemin uctugunu farkettim yedekte yohk (icqlite..) bir kac kisinin daha basina ayni sey gelmish nedir bu olay bilen ?[hline]".. And The Tides Of Darkness Swept Over The World.."

[Bu mesaj Creel tarafından 27 Şubat 2003 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaaaaaa arkadasin listesi duruo cıldırcam sayip sovuodum ac benimkini bak kesin duruodur dedi harbiden de duruo allaaam millette balmi var yaaaaaaaa offffffffffffffffffffffffffffffff

kimseyi listeye ekleyemiosunda himm belki :P bi umut :P eski liste geri gelir filan ne bilim ne güsel olur direk yedek alırım
[hline]".. And The Tides Of Darkness Swept Over The World.."

[Bu mesaj Creel tarafından 27 Şubat 2003 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aglamak uzereyim, benim de basima ayni sey geldi ve en kotusu ICQ'ya baglanamiyorum bile! Allah kahretsin yani kendimi tutamayip kafami duvarlara vuracagim aglamak yetmez! Kac senelik birikim.. Arkadaslar, dostlar, aileden kisiler, yabancisi yerlisi herkes uctu. Zaten bu durum resmi ICQ forumlarina da yansidi threadler aciliyor kufurler ediliyor.[hline]XaGoN - www.xagon.net
Sosyal ağlarda paylaş

sLog, sansli olabilirsin ancak bu bizimle veya benimle dalga gecmeni gerektirmez. 6 senelik ICQ listemin ucmasi kolay birsey degil benim icin. Cok sinirliyim ve uzgunum, aglamak uzereyim.

ICQ Chat Room'dan yapilan aciklamaya gore ICQ birseyleri update ediyormus, listeler geri gelecekmis. KULAHIMA! HARRR![hline]XaGoN - www.xagon.net
Sosyal ağlarda paylaş

Creel, sorun programla ilgili degil. Sonucta hepimizin ICQ listesi bizde degil ICQ sunucularinda. Yaparsa onlar yapar. Teker teker elle eklemek kolay ancak ya "Authorization Required" olan kisiler? Zaten bildim bileli neden oyle yaparlar anlamam. :) Bildigim dualari okumaktan baska bir care goremiyorum ben acikcasi.[hline]XaGoN - www.xagon.net
Sosyal ağlarda paylaş

nese.. gerek yohk polemige..

düzeldi tüm liste bende 2002a kurup dbyi yedekleyip 3-4 maile iki üc hosta uploadlicam :) simdi
[hline]".. And The Tides Of Darkness Swept Over The World.."

[Bu mesaj Creel tarafından 27 Şubat 2003 15:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...