Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beginner

Mr_JackaL

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaslar belki zor gelicek ama ben bu oyunla pek ilgilenen biri degilim.
daha önce world of warcraft mu online ultima online oynadım.
knight a da başlıyım dedim.
olympia da falan bazı karakterler açtım. işte dün oynadığım bir mage karakteri 20 level falan kastım(18lvl)

ancak oyunda bilmedigim çok şey var. ben hala ilk başlanılan yerde warewolf ları giant bulcan ları falan kesiyorum. ve skill lerim en basta kendiliginden gelen skiller.
karakterim el moradia magician. nereden skill alabilecegimi upgrade yapabilecegimi ve haritada yeni yerlere nasıl gideb,lecegimi anlatabilecekolan var mı ?

şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

selam mr_jackal. öncelikle lvl 10 olduktan sonra moradona gidip kaptan kuranbaldan (sanırım boyle bişiydi) skillerini açtırıyorsun. daha sonra paper mage yada pet mageye gore skilllerini wereceksin. paperların vurusları cok yuksek ama defansları kotudur. petlerın ıse defansları yuksek ama atakları papera gore dusuktur. mage karakterım olmadıgından fazla bı yardımım dokunamıycak.umarım mage arkadaslar yardımcı olur.
cz de np kasmak ısteyen cogu mage flamedir. ama ben bi warrior olarak her zaman glacier mageden korkmusumdur =) lighting ise korkulu ruya. kitledi mi kalıo.
lvl in dusuk oladugu ıcın bence glacier yap ana skilini. harpylerde çok rahat party bulursun. lgihting werirsende apos partylerinde kutu toplayarak leechlik yapmıs olursun xd bi mage arkadas gelsede anlatsa skilleri benden bu kadar :p
Sosyal ağlarda paylaş

slm...
maradondaki captain kunabarl dan skillerini açtırdıktan sonra..
lvl atladıktan sonra gelen stat pointlerininin hepsini
mp ye verirsen paper mageye yönelirsin canın defansın ve manan daha az olur...
ama ept magede 2 hp 1 mp gidersen pet mageye yönelirsin...
int 160 da bırakacaksın kalanları mp ye verirsin..
bu durum 62 lvl den sonra özellikle lighting mageysen intini 180e dayamanda çok yarar var...

paper mage seçersen fire seç..tamamıyle fazla atak için...
ve benim düşüncem pet mage ol zaten 60 lvlden sonra cz yapacaksın..ilk skilin ice 2. sini lighting ver bu sayede...
hem harpy hemde apos partilerinde yer bulabilirsin..
ama sağlam bi paper magede harika oluyor özellikle 62 den sonra..her ikisinin avantajları ve dezavantakları war..
sen yeterki ne istediğini bil..eğer ben baya kasıcam diyosan 6x lvlerden sonra mage karakteri çok güzel ve eğlenceli oluyor...pet mage lighting çide olabilirsin...hep apos partylerinde kasarsın..cz de pk partilerinde yer bulursun..
zaten kendine ortam yaptıktan sonra cz çok zevkli ve heycanlı oluyo..karar senin paper magelerin çoğunlukta olduğunuda söliyeyim...2 sinden biri farketmez ikiside güzel...
ama yen başlayan biri için bence pet mage
Sosyal ağlarda paylaş

mage için yegane önerim lvl 60 a kadar paperdır... harpy de yer bulmak ve saygı duyulması için ( 60 a kadar papper flame) ardından 61 62 63 64 65 lvl ları için cz ye ihtiyac duyacaksındır cz de melee partilerinde tek mage olur o magede papper seçilmez genelde yatmayan karşı ırkı yavaşlatabilme skillerine sahip olan veya light ile sütun yapabilen mageler tercih edilir( şahsi tercihim) yani o lvl larda pet mage olup glacier/light a dönebilirsin bu sayede hep melee partilerde raven ve trol dönerken büyük roller üstlenebilirsin :)
aslında ke geldikden sonra mageler gözümde sadece getir götür nevzat....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...