Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kunt kimdir

Kimlend

Öne çıkan mesajlar

coder senin gibi artitlerden ne kadar np aldıgımı hatırlayamıyorum bile.. warior de isterse 70 olsun tamam ezersin ama ass yavas biraz sana malak ass lar denk gelmistir.. sen elini malice kaldırken elini cure kaldırıp. ve o anda beynine saniyede en az 3 vurus yapan rougelerde var belki sana denk gelmemiş.. ha dd kafalıgına guveniyorsan 1 vs 1 de kafaligini sag brakan ass tan zaten %90 cure atmasınıda bilmez .) assasinida sword giymesine hic gerek yok.. ve emin ol herzman senin gbileri icin asid tasirim. istersen 38292 tane macig hammer tasşi yanında np.. bir assasin icin bp 2 asid lik istir yattıgını anlayamassın zaten..umarım bir gun karsına cikar ole biri de anlarsın.. hade sana gl
Sosyal ağlarda paylaş

oojem anlattıkların güzel ve etkili de , bu dediklerin yanında magic hammer taşımayan ya da magic hammer kullanmasını iyi bilmeyen ,sen her cure attığında sana anında tekrar herhangi bir debuff atmayan (malice,massive,tourment,parazit ) bp ler için geçerli...ha sağlam bi asasin istediği zaman bp'den rahatlıkla kaçabilir o ayrı mesele ama ısrar ederse sonuna kadar ve dediğin kadar da iyi cure atabiliyorsa , ömrü curesi bitinceye kadar olur...
Sosyal ağlarda paylaş

"@megakill

max 3 cure 3 acid yeterli önce cure 1 ardından acid 1 lf lf dön acid 2 lf dön acid3 cure 2 ve combo yerlerde... ez geç"

çok güzel en doğrusunu yapıyorsun ama ben şahsen yediğim 2. acid pottan sonra 3.yü beklemeden tedbirli olarak magic hammer basan birisiyim..ha sadece debuff değil , lf ile açılıp acid atana da acidde atarım :) yani acid ve magic hammer f2 skill sayfamdadır birini basarken diğerini boş gecmem genelde :)...dediğim gibi hız önemli ,ama inan charına hakim ve hızlı kullanan bi bp debuff+acidpot+magic hammer bunları çok çok hızlı yapabilir...ama bp ile çok iyi 2 asası alırım diyenler kesinlikle yalan söyler ,bu taktiği uygulayan 2 asas her türlü combatın 2. saniyesinde yapıştırılar en kral bp yi bile yere...
Sosyal ağlarda paylaş

ya tabii şu da var ben bunları lvl 66 ,full itemli bi bp sahibi olarak söylüyorum , lvl 65 altı olan bi bp için bu taktiği karşılaması muhakkak çok daha zor olur .....heleki iyi uniqleri de yoksa muhtemelen acidlendiğinde magic hammer basana kadar arada bi spike yese dahi bi daha toplayamaz...
Sosyal ağlarda paylaş

puhahahaha istanbul portakal cafe çok açık oldu istanbulda kaç tane cafe var lem lol

nese kuntun oynayışını gördüm arkın dedi gibi portakalda takılıyo ama o adamın 3 oynayıcısı var 1. si charın asıl sahibi bu bırakıyo 2. ye kunt bi aralar döktürürken bu adam oynuodu şimdi ise 3. kişi oynuyo bununda oynayışını gördüm cacık

kunutun eskisi gibi yardırmamasının büyük sebebi
player dan kaynaklanıyo e tabi ozman karşısında durcak adam yoktu şimdi herkez 70-69 oluıyo

hitmachin i bilirsiniz beramusta 70 warrior bu adam kuntu çıplak kovaladı kesemedi ama kunt topuk hehe
Sosyal ağlarda paylaş

ya sunu söliyim oyun sadece item ve lvl olayı deil combatta kapışırken hızlı duşunüp o düzündügünü hızlı uygulama bunlardan cok daha önemlidir.. yaksa nice insanlar gordum full item 65++ lvl ama kacmaktan baska ise yaramayan tipler vermişler eline kospu kohacki 2 tanede dupe yapmış cz ye akıyor 100 lercesi var ole ama.. sonucta 1 vsv 1 de yada baska kapışmada 1 hata kaybetmene yetiyor. assaslarda lf zamanlama hatası wariorlarda mana-healt ayarlama hatası priestlerde 1920 heal -cure hatası ( mage leri solemiyom cunku mage : ks ) yanı sonucta bu oyunun en kral karekteri bp dir kimse kesemez diye bir sey yok dedigim gibi lvl 65 priest lvl 70 full itemle warioru gozü kapalı keser ama iyi oynayan 65 assasini cok zor ass isterse her türlü kendini kurtarır.. minor can kurtaran skildir hele minor-combosu varsa cok zor.. nese eminim denk gelir size ole biri..cogu profosyonel video alıyor hatalarını gormek icin bazılarda direk pressok liyor yada ben keserim kralım dıyor.. oyunda zaten milyar bug miyar eksik var..ornek olarak bence ne zman cz de /town kadırlar o zaman cz mukemmel hale gelir .. iyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...