Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

olimpiada nihayet clan kurabildik (sirtlan)

Asalin

Öne çıkan mesajlar

eet arkadaşlar .... ben sirtlan olimpiada sanırım artık düzeyli bir clan kurabildiğime inanıyorum clanı 4 gün önce kurdum ve dün de pelerini aldık arkadaşlarla birlikte inşallah güzel, dürüst ve seviyeli bir clan olur... clan arkadaşlarıma teşekkürler.

hehehehhe :d aslında çok mutluyum :ppp
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkür ederim arkadaşlar

yanlız belirtmem gereken bişey daha war eğer olimpiada oynuyorsanız emnient clanına dikkat edin pls..

türklerden nefretle bahsediyorlar sırf onlara gıcık olduğumiçin adamlar talos keserken kesen warrioru yatırdım yere ve ben kestim talosu şansıma kutu bana çıktı:d ice belt :ppp lol :dd
Sosyal ağlarda paylaş

alakaya maydanoz adam onlar türk düsmanı die yatırmıs sen kser diosun

neyse kardes takma sen clanın hayırlı olsun ins bir gün ben alıcam su plrni kendi clanımıza ama yaza kadar olmayacagı kesin öss war cünkü

[ Mesaj 15 Şubat 2006, Çarşamba - 16:39 tarihinde, SPectre88 tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

peki bişey daha danışmak istiyorum.. olimpiayı bilenler sanırım bu soruma daha rahat cevap verebilir..
şu anda benim bildiğim kadarıyla raptor+8 yok
+7 raptorumu 10 gb ye almıştım piyasa felaket :d
only_xul raptor+8 bastı diye banlanmıştı peki bende raptorumu +8 e bassam ve olsa +8 bende banlanırmıyım ??
Sosyal ağlarda paylaş

herkez dupe diyor ama ben o adamın dupe yapacağını sanmıyorum zamanında onun clanındaydım adam banlandı ve ertesi dün piyasa uçtu +1 shell 30 40 m ken birden 999999 oldu bunuda anlamış deilim, ve itemler birkaç gün içinde yok oldu piyasadan

[ Mesaj 15 Şubat 2006, Çarşamba - 16:44 tarihinde, Asalin tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

korkuyom walla :d +8 basmaya ya yanarsa biterim :d en iisi gb ile almak ama şu an +8 raptor da yok :d ama millet +8 dual shardlarla da dolanıyor ortalarda :d lvl 62 warriorum ve minto denen adamın bana tek geçtiğine hala inanamıyorum :d
ama parazit ve malice yemiştim :dd adam 1760 koydu ve o anda nerdeyse monitoru kırıcaktım sinirden :dd
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum seni bende şifre mağdurlarındanım aslında lvl 61 çarım wardı asalin archer insan hiç bişeye yanmıyorumda çarımdaki itemlerim çok iyiydi ona yanıyorum 45 gb ye iron bow+8 almıştım en çok koyan o oldu ve +2 kekuri ring ve +1 elf beltim dünya gb bağlamıştım onlara :(( ve gold üye olmama rağmen şifrem hala yok:(((

[ Mesaj 15 Şubat 2006, Çarşamba - 17:00 tarihinde, Asalin tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...