Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yabancı türk karıısmı ornek....

ofs

Öne çıkan mesajlar

bugün clanca troll king kesmeye gittik ben ve 1 warrior arkadaşım 5 healler var idi yaklasık ben ve arkadaşım %6 kaybettik herneyse canı ceyrekte idi 1 serefsiz kisiliksiz ßiri habire ok ile çekti çekti town kadar canı sadece 1 vurusluk bir işi kaldı adam towna guarda kestirdi bukadar şerefsizlik olamaz adam ok ile towna bossu cekti canı ceyrekte iken
Sosyal ağlarda paylaş

demek ki cypher'de boss kesmeye kalksan kalp krizi geçirirdin :)

her boss un başına 98989 kişi birikir.1 tanesi tenezzül edip başlamaz kesmeye.sen kesmeye başladığın anda ks yapmaya koyulurlar ve trade atarlar.boss kesimi bittikten sonra da yazdıkları şudur

"aga drop???"

şu da başına gelebilir.

tam boss kesmeye hazırlandınız(healerler vs tamamdır.) bir tane makrocu gelir koşa koşa peşinden götüre götüre keser.

daha değişik şeyler de başına gelebilir.
mesela çöldesin ve samma çıktı bir anda.
başladın pot kullanarak kesmeye
sonuçta kestin samma'yı pot ile ve biri party invite atarak kutuyu alıp içinden çıkan 2 handed gigayı 9999 dan pazara koyar ve

"aga nasıl da aldım kutuyu ama"
der.

% 100 turk lokumu.
Sosyal ağlarda paylaş

konu ile pek alakasi yok ama burada yakinan arkadas tk olayindan bir saat once dts ks yapar spotu alamaz arkadasini cagirir cagirir clani kac kisi bilmiyom ama en son saydigimda 13 kisi vardi(fakefriends clani) yanimda iki clan arkadasim vardi onlara ex kasiyodum afk idiler laf etmedim agizimi bile acmadim eziqligimden tutun herseyi saydilar tamam eziqim ama 13 kisi spotu alamadi. neticede arkadas dm(ler) cekti. garibim ve clanind a pek cok kisi olmesine cok uzuldum her ne kadar beni oldurmek icin cektilersede. gecende ayni isi vision clanindan muslumgursex,imancore,nurisexyguzel(ismlerde meymenet yoq) yapmisti 69 level chara level kaybettirdilkerli zaman kendilerini tatmin ediyorlar herhalde. kaybettigim ex levelleri eder ama agzimi bile acmadim acmayacagimda. birde sunu kabul etmek lazim bir spotta canta acamiyosan 100 kisiyi cagirmaya gerek kalmadan pasa pasa gitceksin 10 kez ustust canta acamadigim spottan benim dahi olsa giderim. birakinda agiz tadiyla levelimi alyim zaten gitcxem bu aresten 70 olmak hedefim kaldi bi ne item var ne bisey bari 70 levelli olduda gitti desinler arkamizdan.
------------------------------------------------
class: priest/bp
lvl: 69 %44
np: 109xxx
clan: badcompany
server: ares
Sosyal ağlarda paylaş

cotigolovely lovelygirl isen hakettiğini fazlasıyla aldın ok? çok ii oldu nice expler kaybedersin bu kafayla.
birincisi muslumle ben dts dönerken sen kim oluorsunda güçlü olan alır spotu fikriyle bizden ks ile spot almaya kalkıosun? evet savunduğun fikrin arkasında durup ordan basıp gitmen beni memnun etti çünkü kutu dahi açamıodun ve üstüne bedelini 4 taş ile ödedin. sonra honoured, constantine falan neyse çağırdın, sen ve dier blackposumu yatırdığım ve orda rezil ettim burada onun kuyruk acısıyla yorumlar yapma ok? bu sana ibret olsun hala ağlamaya devam ettiğine göre içinde büyük bir ukte kalmış. umarım bir daha güçlü olan spotu alır fikriyle başkalarınada saatlerce ks yapmassın ;) sonun 4 taş olur.

sen lvl in le adam olduğunu mu sanıosun? insanlıktan nasibini al önce satın alma charla burda maval okuma, 69 a herkes ulaşabilir, sen önce insan olmayı öğren burda ne kadar alçakgönüllü yazmışsın dts de böyle deildin aslan kesilmiştin 4 taşa mağduru olunca kuzu kuzu çekip gittin hadi sana ii ks ler.

[ mesaj 15 şubat 2006, çarşamba - 05:49 tarihinde, imancore tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 15 Şubat 2006, Çarşamba - 05:50 tarihinde, iMaNCoRe tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ceek insanlar sana ayıpmı yaptı?
ya sana ne demeli sen boos keserken birisi ks yapmış veya boos unu elinden almış senin kufurlerle dolu resimlerin yayınlandı burda ve bendede var bu oyundaki herkeze kufur ettigin goruntulerin yayınlamaktan gurur duymam ama seni gerekten seven bir insandım taki o kufurleri gorunceye kadar zamanında sen insanlara yaptın şimdi insanlar sana yapıyor nasılmış duygusu biraz ögren bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

bu forumda zaten herkes sütten çıkma ak kaşık değilmi?
hiç kimse düpe falan yapmaz dişini tırnağını sıkar alır o +8shardlari shelleri raptorlari.
sorsan hiç biri demezki ben düpeledim.adminden para ile aldım.bunlari kimse anlatmaz.
dün arkadaşım +7 dv satıyordu ve birisi ile konuştu.adam gm'den +9 mirage dagger ve +8 shell set almış real para ile.
wipe de silinmiş.gm de yanlışlıkla sildim demiş.(cevaba baq)ve geri vermemiş. birazda bunlari anlatin.
000 ve f9devil müslümanlara,türklerin analarina,ulusuna dinine küfreder bazilari hala onlari savunur oy verir ve ''adam yetmiş olmuş çekemiyorsunuz çünkü benim anama dinime laf atıyo benim çok hoşuma gidiyo'' mantiği var bazılarında.neyse fazla konuştum.buraya da dm çeken olur diye korkuyom...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...