Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geleneksel pepeleksel halisaha maclari-ankara

wanderer

Öne çıkan mesajlar

Cankayadaki Sampinin ordaki saha var. Gerci hatirlamiyorum ora hala sampinin mi hatirlamiyorum ama neyse, orada ayarlanabilir heralde.
cogu kisi icin rahat olur,cankaya ve or-an da oturan adam coktu...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall

[Bu mesaj KHaRoN tarafından 27 August 2003 15:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o deilde spor villa da yapcaksak şimdiden ayırtmanız lazım hatta saat 8 de doluyo oluyo[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SM0KE, 27 August 2003 16:39 tarihinde demiş ki:
koru veya köy hizmetlerinin halı sahaları güzel bahçeliden gelecek olan olursa 3-4 kişiyi alabilirim.[hline]rtc

bahceliden ben varım eheh :D[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

spor villa iyide çabuk olun ozaman cumartesi oynıycaksak[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 28 August 2003 02:38 tarihinde demiş ki:
iyi anormal_eraser ayarlasın sahayı :)
cem olm sussana sen ehuehue organizasyon nası yapıyım olm ben tanımıom etmiom kimsei adam alıstı site maclarından ohh :) Hem sen site maclarında nie kosmuon defansta bakıyım hesap ver senin yuzunden yenildik zati [hline]Be Different from others...

[Bu mesaj Anormal_Eraser tarafından 28 August 2003 02:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...