Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rezzerlik

emirkaptan

Öne çıkan mesajlar

Selamlar arkadaşlar silkroad'ı oynuyorum ve 26 levelim
oyunda bildiğiniz gibi rez var ve herkeste var sanırım bende yerde yatan birini gördümmü üzülüyorum ve rez açmak istiyorum fakat skilleri nasıl vereceğimi bilemiyorum bana yardımcı olabilirseniz sevinirim
herkese mutlu günler iyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Gördüğün gibi Force Menüsü > Force Mastery > Soul Rebirth art

Bu skilli açmak için Force Mastery levelini 17 yapman gerekli, daha sonra bu skilli açabilirsin. Bu skilli kullanarak level27 karakteri resleyebilirsin. %10 hp ve mana, kaybedilen experince in %1 i geri alınarak res tamamlanır. Level arttırdıkça resleyebileceğin karakter leveli artar.

Burada da ressurrect in 2. kitabi olan Ghost Rebirth Art skillini görüyoruz. Level 37 Force Mastery ve Soul Rebirth Art level 6 gerekli bu skilli açmak için. Bu skill ile level 47 bir karakteri resleyebilirsin. %20 hp ve mana, kaybedilen experience in %10 u geri alınır.

Yalnız bunu yapacağın karakter int buildli olursa hem magical hasarın artar hemde res yapabilirsin.

[ Mesaj 10 Şubat 2006, Cuma - 11:08 tarihinde, aramil tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili aramil bana çok açıklayıcı cevap verdiğin için çok çok teşekkürler ediyorum
bunları birde resimlerle desteklemen paticik forum un ne kadar ciddi ve üyelerine çok değer veren bir yer olduğunun kanıtı sağolun var olun
iyiki böyle bir yer var ve iyiki sen aramil buradasın selamlar sevgiler başarılarınızın devamını diliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...