Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xrated vs f9devil

Xrated

Öne çıkan mesajlar

Amanda F9 u alamazsın nasıl olur dunya basımıza yıkılır ..
Kim ulan F9 ? ALLAH mı ? töbe estafurullah adam çatır çatır kesmiş işte yok bilmemnapmış pot içmiş aynızamanda mana basmış ulan humanların yarısı oto towncu bu hile değil dimi ?
Vuruyorum spikeyi alayınız town cekio be .. Milleti eleştireceğinize kendinize bakın önce .. Human diye yada popüler diye F9 u savunacağınıza türk diye X i savunun ... Önüne gelen ayy ayy hile yapmış oyy oyy kesmiş amanda aman nası keser kesemez ..

Küçük insanlar insanları , büyük insanlar olayları konusur .. Kraldan çok kralcı olmayın ..
İyi eglenceler ..

Argo kelimeler kullandığım ve bundan dolayı rahatsızlık verdiğim için kusura bakmayn..

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 09:12 tarihinde, LorDofHmN tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aydınlatıcı videolarla gelin....yok öyle yandan 2 saniye görünen " aha o ekranda görünen benim" , yok "bak orda f9 devili kesen benim" ..ya birader çek kendi bilgisayarından videonu kendi ekranında bi görelim...madem iyisin kesiyorsun git meydan oku adama tekrar ,di mi tekrar kesebilirsin sanırım? çek videosunu da görelim o an illegal bi durum var mı yok mu bizde ..
Sosyal ağlarda paylaş

lol banının acılması hileci olmadıgın anlamına gelmez zamanında aresmajere de banlandı extreme dupe den +4 in falan filan banı acıldı bu oyun böyle.. kabul edicez ama sen hala eziksin video ortada.. macro ile level kastığın topic de var 2 ay oncesinden.. banlanıp banlanmaman önemli değil artık
Sosyal ağlarda paylaş

naptım ben açıklarmısın? eğer kohack diyosan... yukarıyı ii oku banım açıldı beni banlayan gm işinden oldu yeterlimi??? bu ne demek biliyomusun kohack kullanmadım demek sadece f9u kestiim için yediremeyenler beni susturucaklarını sandılar ama yanıldılar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...