Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xrated vs f9devil

Xrated

Öne çıkan mesajlar

1 ) Bende 2k buff sadece ilk rounda da vardı sil dedi sildim. 2k buff serverda olan bişey tamamen legal istesem kullanırım sikimde değil oda kullansın

2 ) 70 lvl demek bütün vuruşlara %15 fazladan koruma demek + howling sword vuruşuyla yaklaşık 100 dmg fazla vurmak demek bu ikiside 70 de açılıyo ben daha 69 lvlim. bazı şeyleri göz önünde bulundurulalım lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

dostum kızdırdıysam özür dilerim sadece sende 2k buff oldugunu vurguladım ayrıca o %15 vurus defansı bi bk. a yaramıo cok skilde yazıo o falanca atakdan korur dio ama dalıosun dalmanla ölmen bir oluo bire bir test ettim bişey olmadı acıkcası:S

ii test edememişsin ozaman. o skill çok işe yarar çok.birisi sana 500 çakacaksa 425 çakar bu çok ii bi rakam bence.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bu herifler ne zaman bi türke yenilmeyi kabul ederlerki...
zzzz adamaların forumunu gezdim birsürü türk düşmanı var Xrated türk olmasaydı shu anda çok daha fazla kişiden takdir görüo olucaktı...
ister holy kullanır ister 2k bu duelde kimseyi ilgilendirmez. f9 un parası yokmu gitsin alsın madem ağlayıp duracağına..ZZZZ

Xrated tebrikler...
Sosyal ağlarda paylaş

Başta Xrated e tebrikler

Trimovax a katılıyorum yaptıkları tamamen türk düşmanlığı zaten F9 kendi çektiği videolardada hiçbirzaman öldüğünü göstermez .. Perpethousdreamer ' le yaptıkları duelde sadece kendi kazandıklarını göstermiş örneğin ... Ayrıca bu bir oyun ister 2k scrolla keser ister holy kullanır...

Türk keser F9 da kılım döndü , tüyüm kalktı 2k scrolu vardı holysi vardı diye kıvranır .. Herkes kimin ne olduğunu biliyor .. Zaten ranking forumdada Xrated charım kontrolden 2 kere geçti diyince tabiri caizse kurumuş kalmış arkadaş ...
Tekrar tebrikler ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...