Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

biri bana yardım edebilirmi ?

_Judgement_

Öne çıkan mesajlar

Beyler BEn Bilgisayarıma format attım ve ardınadn d de sakladıgım setupuyla knight ı yükledim her şeyi normal gidiodu yükleme bittiğinde start a bastıgım an bu hatayla kaşılaştım ben çözemedim ssizlerden yardım bekliyorum..

http://img205.imageshack.us/img205/3656/hata3et.jpg

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 06:10 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 06:10 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 06:11 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim tam 23 gün cektiğim hata :)) ama en sonunda kurtuldum !! :)

anlatayim şimdi arkadasım yüklediğin setup 1299.un setupu olcak ...

ne önceki setupu yükleyip launcherdan indirsen oluor nede 1299 u elle indirip ko nun içine atsan ... 1299 u indir .. setupla

tek tek kendisi launcerhardan indirsin ... hackshield dosyasının içinde hsupdateye tıkla onu yapsın ... pcne gelişi güzel değil baslattan restart at ... masaüstündeki launcerhdan giriş yapabilceksin ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler elle yükledim dtex deki dsosyları knight klaösürün içindeki dtex e attım zones teki knight klasöürndeki zones e UI_US u knight klasöürndeki UI_Us a attım ama olmuo orda bide Server die bi metin melgesi gibi bi şi var onu napcamı anlamadım onu knight klasörünün içindewki serverler deiştirdim bu sefer 1300 patch ini yüklemeye başladı onu düzelttimde olmuyo beyler yardım edin lütfen rica ediyorum :(((((
Sosyal ağlarda paylaş

Hackshield i uptade edim diom ondada bi hata verio napcamı şaşırdım

http://img51.imageshack.us/img51/171/ordcts0af.jpg

1299 elle yükledim daha dorusu arkadaşıma nlattı dorumu bilmiom indridiğim dosyada ZonesUI_US Zoned DTex soylararı vardı bide Server die indirdiğim Dosyanın içindeki emesela Dtex dosyası var onun içindekiler knight klasörünün içindeki dtex e attım gelen cvp a evet dedim ama olmadı orda bi server dosyası var onu hiç bi yere atmadım ondan olabilirmi.

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 02:35 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 02:35 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 02:36 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 02:36 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 02:37 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 02:38 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir]

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 02:38 tarihinde, _Judgement_ tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...