Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurtdışı patladı heralde?

Brigand

Öne çıkan mesajlar

dostum ping'in 10ms olması için şunlardan biri olması lazım

1) sen türkiyede oturmuyorsun, mesela afrikanın balta girmemiş ormanlarında internet keyfi yapıyorsun

2) sende ttnet'in sağladığı bir internet kullanmıyorsun, uydu gibi birşey kullanıyorsun.

3) ping attığın site yurtdışı bir site değil ama sen yurtdışı olduğunu sanıyor kendini kandırıyorsun...

hangisi bunlardan? hiçbiri değilse bi yat uyu tekrar gel bence, www.progen.com.tr demiş zatenadamlar, türkiyenin büyük hosting firmalarından. bu adamların hotmail ile pingi 9456 ms'de seninki mi 10ms? bikere yurtiçi hostlarda bile ping'in 30ms altı olması çok zordur. yani ben hiç 25 altı görmedim. sen bide yurtdışından bahsediyorsun. kendinde misin? gözlüklerini yatağında filan unutmadın dimi

[ Mesaj 16 Şubat 2006, Perşembe - 21:10 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

progen network durumunu öğrenme sistemini sanırım durdurdu. eee adamlar haklılar. 3-5 sunucuya birden ping atıyorlar o bilgiler için. bu yavaş internette makinalar kasılcak, internet zaten yok iice bw yencek. ben olsam bende kapatırdım haklılar wallahi.

kafam girsin ilgili makama (turk telekom)
Sosyal ağlarda paylaş

beyler benim arkadasım su an bursada catır catır wow unu oynuo (tabi latency 500-700 arası ama gene de oynayabiiliro) ama ben ne yurtdısında bi siteye girebiliyorum ne de msn e girebviliorum sadace turk sitelere girebliorum ... herhangi bir bilgi yok di mi anadolu yakası ile ilgil olarak....
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar benimde kafam girsin ama bir şekilde tepkimizi göstermeliyiz bu kuruma. burada kendimizi yemekten, saçlarımızı yolmaktan başka birşey yapamıyoruz. yaratıcı beyinler fikirlerini döksün ortaya, gidip tepkimizi koyalım. benim gibi sakin, sabırlı bir adamı bile çileden çıkardılar ya helal olsun. kafam...
Sosyal ağlarda paylaş

brigand tamam sinirlisin söylediklerinde haklısın katılıyorum. ama biraz sakinleşmelisin, burda kim ne yaparsa yapsın senin ona "kendini parmakla" gibi bir hakarette bulunmanı gerektirmez, kimse bunu haketmez.

edit// bu arada bende de sorun yok yurtdışında host edilen sitelere çok rahat girebiliyorum. olması gerektiği kadar hızlı olmasada sayfalar rahat açılıyor.

[ Mesaj 16 Şubat 2006, Perşembe - 21:26 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hakaret için özür dilerim. arkadaşlar üstüne alınmasın lütfen. asıl üstüne alınması gereken sorunun kaynağıdır. sorunu arkadaşlar çıkartmadılar sonuçta. onlarda bizim gibi birer bağdur, sadece anlayış farkı var kimi mağdurluktan mutlu olur kimi olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

mağdurluktan mutlu olmakla ne alakası var brigand şakamı yapıyosun güzel kardeşim?

sana sorucağım bir soru var ttnet in yerine getirilebilcek bir kurum var mı?
varsa getirelim, ki galiba yok. ozaman susup bekliceksin arkadaşım internetinin gelmesini! tt şöyle tt böyle nedir ulan şaka mı yapıosun sorun olmadığı zaman bi allahın kulu çıkıp "ulan internet süper teşekkürler tt" dediğini görmedim.net kötüyse tt yi anarsınız, iyiyse işinize bakarsınız.verme arkadaşım ozaman para,kullanma adsl midir ne zıkkımdır. beğenmiosan kullanma git uydu al, git rusyadan internet çek evine kabloyla.hayret bişi akşam akşam çocuk gibi konuşup deli ettin adamı bi sus kkthnxgg!11
Sosyal ağlarda paylaş

ewt durum berbat talekoma ne kadar kafa soksakta bi şey yapcaklarını sanman http://www.thottbot.com/ u bile 30sn ye de açan bi net kullanıyorsak da dicek bişe bulamıyom telekoma....

bu arada greeny internet hiç bi zaman iyi olmadıki bi doğru düzgün wow oyniyamadım daha nesini beğencem net in, msn e hızlı o bana diyenlerden sen zaten anca pasif kullanıcısındır ve hız ve veri akışı düzgün bi internet e bizim kadar ihtiyacın olmadığı için böyle konuşursun

[ Mesaj 16 Şubat 2006, Perşembe - 21:47 tarihinde, Lyciren tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sen görmüyon belki ama millet hep protesto yapıyo biz burda yırtınıyoz verilen hizmet kalitesiz diye. kalitesizlik şu anda olduğu gibi olan bir durum bu birincisi

ikincisi ise internetin çok pahalı olması zaten kalitesizlik. bu sürekli protesto edilen birşey. millet televizyonlara çıkıyor konuşuyor siyah çelenk vs.. sen takip etmiyorsan görmüyorsan suç benim değil. çalışmayan interneti bırak televizyonu aç haberlere bak arada sırada. şu türkiyenin en çok protesto edilen kurumu türk telekomdur.

adsl kullanma diyon ilk önce şunu bilceksin, adsl kablonet yada ne kullanırsak kullanalım internet türk telekomun elindedir. uydu hakkında bir bilgim yok kullanan arkadaşım da yok ondan birşey söyleyemem. kimse kullanmadığına göre heralde millet salak değil. gerçi onda da sanırım sadece download varmış upload dial-up gibiymiş galiba.

[ Mesaj 16 Şubat 2006, Perşembe - 21:43 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkaaşlar antalyadaki arkadaşımı aradım. 1mbs interneti var ve googlı falan çat çut açıyorum msn e de giriyoum raatça diyor.. hoş msn de kimse yok online da dior ama.. şimdi bu arkadaşım 1mbs netinden mi yoksa antalya hatlarının herhangibir sebepten ötürü farklı bişiler yapılarak daha ii olmasından mı kaynaklanıo.. yani nebliiim öle işte.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

arklar bn bi baktım bağlantı durumuna gözlerime inanamadım giden 700.000 byte gelen 4.500.000 byte hem de tam 2.5 saattir bağlıyım eskiden böle miydi?30 dk.'da 24.000.000 byte'a bile ulaştıım oluodu. eski günler aaaaaaaah eski günlerrrrrrrrrrrrrrr

ayrıca 10 dakkadan beri bi oyunun yüklenmesini bekliom. hadi musiki takılalım eski günler aaaaaaaaah eski günlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

[ Mesaj 16 Şubat 2006, Perşembe - 21:46 tarihinde, funny_girl tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...