Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni acilan serverda clan

gozupek

Öne çıkan mesajlar

Herkese Selamlar,

Yeni açılan Babel serverında bir Türk clanı yer alacakmı?Ya da paticik guildi.Eğer kurarız beraber diyen olursa ortaklaşa para toplayalım derim.Benden sanırım 2 güne 20 k çalışır.Beraber yol almak isteyen arkadaşlar [email protected] adresine mail atabilirler.Hep beraber aynı clanda olmak ümidi ile.

Sevgiler iyi oyunlar,

Not: Bu arada 11 lvl blade çarım var.İlk başlarda 2 str bir int gidiyordum.Dün burdan bir arkadaşımın tavsiyesi ile full str gitmeye başladım 6.lvldan sonra.Blade skillerine ek olarak Cold kullanıyorum.Sizce bunlar iyi bir blade olmak için yeterlimi?Birde npc lerden garment kıyafet bulamazmıyım?Dün baktım ama göremedim.

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 09:58 tarihinde, gozupek tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kurulabilir iyide olur yani bir arada olmak. ben oyuna babel server ı ile başladım. arada oynuyorum işte :)

blade e cold deilde ligting yada flame falan daha iyi olur. cold archerlara daha iyi çünkü slow falan ediyo.cold gittiysen hiç durma aynen devam. yok vaz geçtim diğerine vereyim artık falan olmaz boşu boşuna olur. bendede lvl13 spear vardı sildim simdi archer kasıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...