Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizin tatlınız hangisi?

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar hangi tatlııları severseniz?Mesela ben sütlü tatlılara(özellikle tavuk göğsü ve kazandibi)bayılırım.Ama bir künefe,kaymaklı ekmek kadayıfı,kadayıf burmasındanda vazgeçemem..
Off ulan canım çekti 2 gün önce bolulu hasan ustada kazandibi+tavuk göğsü yemiştim :D[hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

bol kaymaklı ekmek kadayıfı - afyonda yenilicek-
ve profiterol bizim burdaki - inciden alsan da olur-

favorilerin bunu dışında dilbr dudağı filan da güzel tatlılardır
not:bilmeyen olaiblir "dilber dudağı" tatlısını sakın sapık adam demeyin gerçekten var öyle bi tatlı rahmetli ananem süper yapardı[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

Dilber dudagı diye tatlı var canım onu biliyoruz.. benim favorilerim çikolatalı pasta ve krem karamel dir.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

her turlu tatlıyı yerım
en kuntıl'ınden tıramisu (hos onunda kuntıl bı tarafı kalmadı)
en ... en... en... bılmıyorum ıste hepsını yerım her seıt baklava sutlu (h)/(n)urıye muhallebı dondurma hepsını yerım yanı.. oyfş[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

her türlü sütlü tatlı yenir valla. Ama şöyle buz gibi , üstü bol tarçınlı sütlaç gibisi yoktur.[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 04 September 2003 00:04 tarihinde demiş ki:
estel sen bilirsin tabi dilberlerin dudaklarını =)[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar

berkim keşke bilsek dilberlerin dudaklarını hanımların göbeklerini kadınların butlarını... :)[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

geçen madoda kazık ıı pardon dondurmalı kazandibi yemiştim süperdi

baklava , profiterol ,dondurma , kremşokola

off ya bu saatte böyle topic açanlar banlanmalı :P
nedir bu kardeşim tatlı çekti canım bu saatte de alacak yer yok burada[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

bursa iskender kebapçısına gidilir.
bol tereyağlı, acılı iskender kebapınız yenilir.(yanında köpüklü ayran)
ardından garson çağrılır ve bir porsiyon sıcacık künefe istenir.
gelen künefe öyle bir iştahla yenilir ki tadı 1 hafta geçmez.
amma ve lakin sakın ola 2. künefeyi yemeyin, soğursunuz olaya. tadında bırakın.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm.. su siralar bende düşünebilirim...[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

doggynin midye dolma yemesi efsane zaten. adam şampiyonda 4 porsiyon midye dolma yemişti.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

Eheh dedemler falan bir tencere midye dolma yapıp gönderiyorlar,afedersiniz kusana kadar yiyiyorum.
Bu arada künefeci arkadaşlar,iskenderin üstüne künefeyi yedikten sonra dokunmuyor mu size?O enerjiyi nasıl atıyorsunuz[hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...