Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beramus ve gm!!!!!

Kimlend

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu gece beramusta ban şov vardı Salwatore İlans Kratren Arwen41 gibi server'ın onde gelen isimlerini banlandı ama bazıları inanıyorumki kalıcı ban olmayacak ama dikkatimi ceken olay orclardan pek banlanan olmaması
Orclarda adamlar 2.6klık pot kullanıyolar +9shard +9 shell kullanan adamlara bişey olmadı ama el morad yani bizim en iyi adamlarımızın cogun şu an banlı bence bu adel degildir bi aasın 67lvlda 6.4k canı olması normalmi veya 2.6klık pot basması bence bu iş iyice çıgrından cıktı ya gm deişmeli ada bilmiyorum Allah sonuuzu hayır etsin ve bu orclara gosterilen tolarans sonucu bence en yakın savaşta orclar townun içinde gezicek ve kimse bişey yapamıyoacak tamam butun orclar boyle demiyorum ama orcların geneli boyle ve ne zaman ban şov olsa orclarda 2-3 kişi banlanırken bizden en onemli adamlarımız gidiyor ve tanıdıklarımda varki bu banlananlardan içinde leal olmayan bi işe girmeyen adamlarda banlanıyo bence bu adeletsizlik bence bu adilik
uzun oldu ama cok sinirliyim ve bazı arkadaşların beni eleştireceginide biliyorum ama kusura bakmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Canni beni tanırsın ben Turkish_Lokum_Priest arenadan falan
ve bunlar gibi adamlar rahat rahat oynarken bizim gibi legit yollardan bişeyler yapmaya calışan insanlar daha çok banlanıcak bence bu gidişle Arwen41 naptı şimdiye kadar veya Karatren bence beramusun en iyi priestlerinden biriydi çogu açıdan ama oda haksız yere banlandı
Sosyal ağlarda paylaş

kimlend salwatore ve ılans gerçek charları değil onların ayrıca arwen41 beetle juice clanının ne kadar koxpçu bi clan oldugunu bilmen lazım doganigonun 64luk rouge charı raven harpyde eskiden full koxpla kasiodu ve şimdide arwen41 czde program kullanıyor bu kişinin banlanması doğru bişey..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...