Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon konuşması(komikkkk)

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

Başımdan geçen bir olay:

Arayan: Alu orası pideci mi?
Estel: Evet buyrun.
Arayan: Ee biz sizin karşınızdaki iş yerindeyiz sipariş vereceydik servis yapiyorsunuz degil mi?
Estel: Tabi beyfendi ne demek.
Arayan: (orada hesaplar yapılıyor tartışılıyor....) Bize 6 gıymalı 8 kaşarlı 2 karışık pide.
Estel: Not alıyorum bir saniye beyefendi...
Arayan: Tamam canum
Estel: Tekrar ediyorum 6 kıymalı, 8 kaşarlı , 2 karışık pide
Arayan: Dogru cocugum
Estel: Peki beyefendi 30 dakika içinde siparişinizi teslim edecegiz. Iyi günler Afiyet olsun.
Arayan: Eyvallah.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Sosyal ağlarda paylaş

bize haftada 2-3 kez olur turk hava yollarının eski telefonu (denizli şubesi) adama daha yanlış no diyene kadar adam rezervasyon işlemlerini bitirip kapatanlar war
Ben-Efendim
Adam- Cumartesi Armsterdam'a İstanbul kalkışlı bilet rezervasyonu yapmak istiyorum
Ben-Bey efendi.Siz yanl........
Adam-Bilet fiyatı nekadar
Ben-Siz yan....
Adam-2 öğrenci öğrenci inidrimi yapıyorsunuz değil mi .Tabi yaparsınız sizin prosedürde bu war ve 2 tam ....
Ben-Ananını... (çat kapatır) lol
böle adamlar deli edio[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
benim odamın hattı eskisinde nbaska birindeymiş bırakmıslar biz 2. hattı cektirince aldık
1 sene boyunca sabah 8-9 civarı sürekli birileri arıyordu ve hepsinin konuşması karadeniz-doğu anadolu taraflarının şivesi gibi idi
xxx:alooow hikmet ağbey ordamidur
dyna:yok yanlış numara (telefonun sesi ile kalkıp ilk azımdan cıkan laf bu oluyordu her gün)
xxx:ora nire gardeş
dyna:hikmet yok işte yanlış numara
xxx:ne zaman deiştu numarasi hikmetin
dyna: yanlış numara , yanlış numara! *!çat*

-----------------------------------------------------

xx: alow .... le görüşüceydik
dyna: yok yanlış numara
xx:peki sen kimsen
dyna:yanlış yanlış
xx:pardon ozaman
dyna:pff

2 dakika sonra gene auynısı arar ben alo dedigimde (sesimi bi onceki aramasında nhatırladıgı için) direk teli kapar
peşinden gene arar ve gene suratıma kapar

bu boyle sürdü gitti artık evdeyken telin kablosunu cekiyodum[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

ben öyle olduğunda yani
BK (belirsiz kişi) - Alo canım nasılsın?
B - Efendim?
BK - Murat senmisin?
B - ha sen muratın arkadaşımısın... Odasına kapandı o ararsa verme sakın dedi suratını bile görmek istemiyorum bi daha dedi hadi baybay
BK - Ama ühü nası şubap? oluyo kalıyo lol çok eylenceli çok puşt bir adamım ben ya...[hline]ö?
Sosyal ağlarda paylaş

biz dershanede öğlenciydik öğleden sonra arkadaşın partisi vardı oraya gidicektik ondan sabahtan gidelim dedik dershaneye.hocalar bize test verdi kurucu odasına yolladı.testi çözdük hep beraber 2-3 dakkada açtık telefonu kantini aradık dedik bizim buraya 12 tane oralet.neyse geldi oraletler içiyos biz dedik biraz sapıklık yapalım nasıl olsa telefonda var.
açtık rasgele bi telefon ama aklımızda tuttuk numarayı.hep bir ağızdan at sesi çıkarıyoz ordan kişnemeler falan geliyo vs vs .. hipodrom gibi oldu ortam.kapadık bişi demeden teli.2dk sonra yeniden açtık aynı numaraya tel. bi dayı çıktı
-abi iyi günler biz jokeyler kulübünden arıyozda bizim atlar kaçtı acaba ordan geçtimi?
-atlar geçmedi ama az önce bi grup eşşek aradı.
hep beraber dumur olduk yerlere yattık gülmekten dayı resmen g.t etti bizi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...