Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Knight:Jedi Academy Opsiyonlu Sonlar

Mephisto_

Öne çıkan mesajlar

Hem dark side'da hemde diğer tarafta bitirdim oyunu

dark side daha zor ama daha eğlenceli fakat sonu tam olarak bitmiyor bunun ne iş ? yani aldık scepter'ı, bindik gemiye, kyle peşimizden gelicekti ama bi baktım credits çıkmış

ne olacak bu işin sonu ? expansion pack ? yeni oyun ?

bilenler aydınlatırsa iyi ve güzel olur[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

demin dark side a kaymadan bitirdim de dark side dayken daa çok zorlanmıştım ben .. gerçi oyunun gidişatının bilmemden de kaynaklanıyo olabilir ama mesela 2 jedi ın olduu bi oda vardı catacombs da, biri doublebladed dieri normal tek saber kullanıodu; orda bayaa bi load etmiştim :)[hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Kaan, abi sizin sabunların hastasıyım !
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun resmi çıkış tarihinin 16 Eylül olması ve oynadıklarınızın Final Beta olmasının etkisi olabilir oyunun "abzürd" bitişinde .. Belki aradaki bazı cutscene ler falan yoktur ..[hline]
Captain Khar'al Lynnot
Commander of Dark Legion Armed Forces
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun bana 2 taraflada kolay geldi çünkü speed açıp saber staff'la ileriye doğru saber döndürerek yaptığınız hareket resmen çim biçme makinesine kapılmış adam gibi biçio karşınızdakini.. tavion'u her seferinde bi tek bu hareketle yendim.. içine ragnos girdiği hali dahil...

Bi tek 4 jedi'in geldiği yer kastırdı beni...

Ayrıca hakkaten bende oyunun devamını bekledim ama zort dedi bitti... Hem light olarak bitirirsende bi açık kapı verio, misson yapmaya hazırmısın dio...

exp çıkar heral...[hline]Raphael: Şuna bak! Bi salamander asla 10 metre boyunda olmazki!!
Donatello: Söleyene bak, konuşan bi kaplumbağa!!

[Bu mesaj sLog tarafından 05 September 2003 22:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...