Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiğin Geleceği

Gilean

Öne çıkan mesajlar

Geçen gün kadıköyde yürürken nedense bir anda aklıma paticik geldi.Uzun süre düşündüm, ve bir anda içimi bir korku kapladı.3-4 yıl sonra paticik olacakmıydı?evet yüksek ihtimal olacaktı ama ya eski üyeler?teker teker ayrılıyorlar.Eh yaşları büyüyor iş güç sahibi insanlar oluyorlar.Yeni gelen üyelerde asla eskisi gibi değil.Peki ne olacak bu işin sonu?geriye dönüp baktığımızda sadece tatlı bir anı olarak mı kalacak?Yoksa kimse iletişimini koparmayacak mı?Evet bunu tartışalım diyorum.Başka zamanımız olmayabilir çünkü hayatın bizi nereye sürükleyeceği belli olmaz...Fikirlerinizi bekliyorum ve mümkünse sticky olması ve ölümsüzleştirilmesini istiyorum..[hline]Yaşa Urza Yaşa..You Are The Chosen One
Sosyal ağlarda paylaş

ne durumu canim
artik cig kofte
hrif gene aradi hadi cig kofteye
olm okuldan geldim yorgunum uyucam
banane cig kofteye
bi git isine
olmaz cig kofte
yok oole bisi berk uyucam ben
peki
:P
hizina ulasilmiyo berkin
yarin ertesi guna ricak hadi lailaya diicek korkuyom[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 02 September 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
ne durumu canim
artik cig kofte
hrif gene aradi hadi cig kofteye
olm okuldan geldim yorgunum uyucam
banane cig kofteye
bi git isine
olmaz cig kofte
yok oole bisi berk uyucam ben
peki
:P
hizina ulasilmiyo berkin
yarin ertesi guna ricak hadi lailaya diicek korkuyom[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

hehehe..merak etme yaz sezonu bitti laila,reina biter:)[hline]Yaşa Urza Yaşa..You Are The Chosen One
Sosyal ağlarda paylaş

cig kofteyi durum yapan bi yer wardi galiba istiklal'de hehe

dumur olmustum ilk kez gordugumde :P

*!bir konu nasil saptirilir dersleri yakinda tarafimdan verilmeye baslanacaktir*[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...