Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aposta healere gerek kalmamış

sedron

Öne çıkan mesajlar

Şu an saat 05:43 ben 65lvl %22,02 Hollyim bundan hariç 2 master charımdaha var ve bu oyunu 2 senedir oynuyorum inandımki artık sonu geliyo olay şu
partiye girdim buffları verdim lure başladı ilk dalanı healledim sonra sonra damage alanlar arttı bide ne göreyim hpler fulleniyo başka priest aradım yok heal vermeyi bıraktım ve adamlar kesmeye dewam ediyo şu an partiye gireli 1 saat civarı oldu sadece buff veriyorum ne bu şimdi ya gene ayarı bozuldu bunun :( bırakcam bu kez kesin bırakcam keşke formattan sonra fraps kursaydım
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim sana inanıyorum ama şu an 70 olanların %50 si diyorum belkide daha çok bu sistemle 70 oldular ben de 2 yıldır oynuyorum hakkım ile ama zannetmiyorum hakkı ile bir yere geline bileceğini
bu oyunda ilk paralı üye olanlardan biriyim belkide en çok hacama yapanları listesi yapılsa ilk 10 a gireceğim kesin ama k2 nin bakış açısı farklı bişi diyemiyorum haklısın sonuna kadar haklı

[ Mesaj 06 Şubat 2006, Pazartesi - 10:52 tarihinde, honoured tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

düşünmen değilki bunlar gerçekler nekadar çok talep okadar çok düzensizlik :D
bu heryerde var
ama dediğim gibi sistem yok k2 sistem kuramıyor sen kalk adamı gm yap bu sizin gm iniz de sonra o adamın rahat çalışmasını sağla imkansız bişi telebe göre sistem kurmaları şart yoksa bu oyun böyle gider banladıkları adamlar daha çok açık arar daha çok açık bulup daha çok baş ağrıtırlar
düşününki siz bir bilgisayar kurtusunuz yada bir başka bişi normal oyunu oynuyorsunuz sorun yok hiç bişi yok herkez normal bir yönden devam ediyor birden bir sorun ile karşılaşıyorsunuz mesela bir partyde yada bir clanda biri haksızlık yapıyor ve sizde o yolda yanıyorsunuz birileri düpe yapıyor piasaya satıyor siz emeğiniz ile o itemi habersiz alıyorsunuz ( o düpe olan itemi alırken cabinizden verdiğiniz para ile aldığınız k.c lerle sucrol alıp satıyorsunuz ) sonra birgün geliyor iteminiz düpe wipe denerek siliniyor ,
ve başlıyorsunuz bu nasıl adalet demeye bu düpe nedir nasıl yapılır demeye ve sizde illagal yönteme dönüyorsunuz ve bu sizdeğil bütün millet yöneliyo yani dürüst olanlarda yolundan çıkıyor ve iyice karmaşık bir hale geliyor şu anki sorun bu bence başka bişi değil kurunun yanında yaşda yanar diyorlar ama yaşın kuru olması yolunda teşvik ediyorlar
bence sistem yönetim şekli idarecilik k2 de hep yalnıştı ve yalnış kalacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...