Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon Deelikanlı olsa..

Berk

Öne çıkan mesajlar

ya bu adamı yemeğe çağıranda kabahat
bu sefer bornozla kapı açmayı da aştı ::
- divan ın önünde bekletti bizi
- sonra gittik oturudk bu gelmeyince adam sokağının ucundaki yeri bilmiyıomuş gitti akbankın önünde bekledi
yarım saat aaç etti bizi, aç kaldık en sonunda ben dayanamadım söyledim yemeği

-günün sonudna ben gidiyoru m dedi, trip attı sandım ama adam hiç vedalaşmadan çekti öylece yürüdü gitti....

tınnn![hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

Berk hastanim medyana, nasil da carptirmis
Eveeet
gunun sonu:
-Deamon delikanli olsa, biz akbank diyince ziraat bankasi demek istedigimizi anlayip bizi bulurdu
-Gelip bi de trip atmazdi
-Bizim icin de oderdi :P
-Vedalasip giderdi :)

Berk delikanli olsa
-Boole medyalik yapmazdi
-Bana elinde 3 adet (yaziyla üç) bulunan Dark Side of The Moon plaklarindan birini verirdi :(((([hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

geldim anam vefakar bi arkadaş xp probemini çözdü de barkın bey icq da meşgul gorunuosunuz ondan sg atmıorum.
abi ben ayrılıoruz sandım ki sabah 11 den beri kadıkoyu arşınlamış biri olarak ewe gitme aşkıyla yanıp tutuuodum ama ewe warmışken paticik aşkıyla çıkıp bi de geldim sizi gördüm sewindim.
şimdi volfi deikanlı olsa:
-sokağımın başıudnaki börekçiyi bana düzgün tarif eder di ki ben bağdat caddesinde daireler çizmez 400 m yürür gelirdim bone gibi oturur beklerdim.
berk delilkanlı olsa:
-bana börekiçiyi hayatımda hiç görmemiş oldugum 1 apartman arasına sıkışmış turkcell extra yazısı ile tarif etmezdi.

doggy kral adam selamım olsun o delikanlıymış.
ben ayrılıoruz sanıdm dediğim gibi ve geri dönmeye üşendim iyide ettim tün tanıştıgım kız icqdayken yetiştim itinayla kawga ettim .)[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Berkin adam olup olmadıgı bi dahaki buluşmada ortaya çıkacak.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

demon estele sığınıyosun demek,
hiç heves etme valla bizim estelle **** the nations girişlerinde yerelere oturup güneşin altında beklemişliğimiz vardır
sen hem veda etmeen git hem ede hödö de
hadi sen koş kızların peşinde[hline]Do you ever think of me

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 03 September 2003 23:51 tarihinde demiş ki:
demon estele sığınıyosun demek,
hiç heves etme valla bizim estelle **** the nations girişlerinde yerelere oturup güneşin altında beklemişliğimiz vardır
sen hem veda etmeen git hem ede hödö de
hadi sen koş kızların peşinde[hline]Do you ever think of me

Berk's Playlist
Doyanakadar

e bende oturuyordum yanınızda:)ne oldu hiçbişi:)[hline]HellHound Konu Saptırma Akademisi
Sosyal ağlarda paylaş

neyi saptırıyorum kardeşim
sen oturuyomuydun farkında bile değilim işe bak =)
walla ben esteli bilirim adam hem eğlendirdi hem gölge yaptı hem rahat yastık oldu daha ne isterim[hline]Do you ever think of me

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya şapkasız olan hani sarışın bi tane vardı
geldi dracık alana oturdu sıkıştım ben orda
hatun yaslandı diimi de çekemedim =)

çok eğlenceliydi o rock the nations giremiyişi =)[hline]Do you ever think of me

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

yok sly bi ara bana kenderlemeyle birini daha gösterdiler de hatırlamıyorum
konser öncesi zaten diizldik paticik olrak benim yanımda riglousla axedice vardı
en komik olay
faerdunla estelin sabahın köründe gidip ağaç olup girmemesiydi =)
biz hiç acele etmeik beşiktaşta soslimizi çektik öyle gittik.[hline]Do you ever think of me

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

biz aradan sIkIsmIstIk siranin hehe saatlerce orda bekliyenin onune girerek catir catir girmistik... yani tam bir okuzluk yapmistik... pisman degilim![hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

e orda 2 tane kenderin naapıp yapıp içeri girebileceeni düşüneydiniz içerdeki konseri de anlatırdınız millete. netekim arkadaki kapı ve duvarın üstünden olmak üzere 2 şekilde giriş yolu bulunmuştu. ama bulup da çaarmaya geldiimde yerinizde yeller esiyodu. güzel bi kıyaamız olacaktı onu da becerememiştik yani :)[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...