Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Resimleri koyarken de aklımdan geçmedi değil..

bakın şimdi. Şu zihniyet hala oluşmamış, bazılarınız hala

buraya resim koymuş ben o insanın tipiyle istediğim gibi dalga geçerim haha hohoho triplerinde.

Zamanında bu albüm topiklerini Garbage'a atan da zaten bendim. Keşke direk silseymişim. Hoş bu konu direk garbıça açıldı galiba.

İnsanlar nasıl görünüyolar, kimler diye resim koyuyorlar, aradan ille küçültücü , aşağılayıcı bişi bulacaksınız.

@Jedi: Mükemmel olmak ne kadar güzel değil mi arkadaşım? Kız hergün fırçalıyor dişlerini sigara da içmiyor ama öyle tamam mı? Kemik rengi diye bişey var duydun mu? Git kendine başka uğraşlar bul.

@Zergling: Yanlış hatırlamıyosam benden uzak dur demiştim. Msnde engelleyince yetmiyo mu ? Üstüne küfür mü etmek lazım. Sensin çinli , japon. Allahın sumosu. Ben götümden büyük bir gıdın var diye sana laf ettim mi. Al şimdi ettim. Mutlusun?
Sosyal ağlarda paylaş

len bi sayfa boyunca dişlerim hakkında yorum yapılmış

@Jedi: 3 yaşındaki çocukmusun yada sadece garbıçlık yorumlarmı yapıyorsun bilemicem ama azcıkta mantıklı olsan paticik halkı senin gibi tiplemelerle uğraşmak zorunda kalmaz. İnsanlar hakkında bilip bilmeden yorumlar yapma, arkalarından konuşma. Azcık büyü tamam?

(tüm sorularınızın cevabı Evet kalıtımsal bişey bu, çinli falan değilim )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dinan:
Sensin çinli , japon. Allahın sumosu. Ben götümden büyük bir gıdın var diye sana laf ettim mi. Al şimdi ettim. Mutlusun?

ahahahahahah yerlerdeyim bildigin
simdi arkadasim kendi tipinize bakipta mi yorum yaptiniz? disler sariymis , senin tipini görmedikte hadi mükemmelsen, kusursuzsan koy resmini de insan görelim hep beraber, hastan olalim. disler de bi sarilik yok. senin zeka seviyene uygun magazin programlarinda gördügün estetik güzeli insanlar gibi bembeyaz olacak hali yok heralde kizin dislerinin.
ha saridir ki degil, sari olsa bile senin buraya bu sekilde insanin dis görünüsünü ya da kusurlarini elestirir sekilde mesajlar yazman en büyük saygisizlik ve insan olmadigina dair bir isaret ve kanit.

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 14:54 tarihinde, vaniLLe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...