Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ares coştu

ofs

Öne çıkan mesajlar

ceek de herzaman soyuluyor ama ne tesadüf aradan cok gecmeden daha iyi itemleri üzerinde görüyorus valla herkes dupeci kospcu sen deil en temizi sensin..

1.Dupe bilse idim raptor yüzünden okadar Dolandırılmaz En Cok hayalim Olan raptor Dupelerdim Bu1

2. OLarak Knight Cash alıyorum Ve Kimseye Hesap vermek Zorundada DEGİLİM

3.ßiri geliyor Oyunda Aga Dupecimisin Sana Soruyorum

Dupeci olsamda 1 insan Dupeciyim Dermi
Dupe Bilsem +8 Shell set +8 Raptorum olmazmı?
Dupe Bilsem Neden Raptor yüzünden 4 5 Kere Dolandırılayım

bırakın allahınızı Severseniz
Sosyal ağlarda paylaş

tamam bende ceekin raptoru demedimki ceekin resim dedim ( onun yolladıgı anlamında ) hatta daha sonrada "ceek o senin resmini gönderdiin adamın itemleri dupe deil hala elindeler "dedim sanırım hepsini okumadın

Bu Konuya gelince evet adam galiba Saglam Dupelemis itemleri Duruyor.

ßirde aşşada Kral derken king anlamında degil item anlamında
Sosyal ağlarda paylaş

ummm tam 27 gün oldu sanırım ko yu bırakalı. 2-3 defa girdim we en son girdiğimde +8 raptorun silindiğini görünce üzüldüm. ne itemler yakmıştım ne paralar harcamıştım ama sonunda silindi. sağlık olsun. oyunda herşey değişmiş neredeyse we bıraktığım moradon değil burası. item fiyatları için bişi demiyorum ama lvl 60-61 warriorların ellerindeki +8 rapler we "BUYING +8 ŞEL SETTT (denyo)" die yazmaları bana koyuyor. Nisandan beridir bu oyundayım. geceli gündüzlü arkadaşlarımla kastım. sonuçta geriye baktığım zaman çoğu arkadaşlarımın neden bıraktıklarını şimdi daha iyi anlıyorum. 1 aydır oynamıyorum we sigarayı bırakmış gibi mutluyum keşke sigarayıda bırakabilsem :=) bu KoKEden adam olmaz.
ha bu arada ceek denen arkadaşı tanımıyorum neler olduğunuda bilmiyorum tam olarak. geçmiş olsun dolandırılmış sanırım. bide bugune kadar kime rastladıysam düpeci hiçbiride ben düpe yapmıom demedi 1-2 kişi dışında.
neyse sağlık olsun bu oyunu fazla takmaya gerek yok.
alın kız arkadasınızı cıkın sokaga dolasın yapın bişiler artık.anti-sosyal olmayın :P
Sosyal ağlarda paylaş

noocom ne güzel konustun öyle:) Zevkle yazdıklarını okudum arkadaşlar abatıyor

Cok merak ediyorsanız Söyleyim

Glave +8

+7 Shell Pauldron
+6 Shell Helmet
+6 Shell Pads
+7 Chitin kolluk ve Boot

Hiçbir uniq takım yok eger bu ise gözünüze batan mutlu olmussunuzdur inş
Sosyal ağlarda paylaş

Ko da adam yerine konulanlar bi tek dupe yapanlar . dün akşam arkın yanına gittim arena yapıodu bi kere vurdu 1024 vurdu bi baktık çocuk kayboldu meğersem auto town kullanıyomuş.
hell breaker +6 x 12 tek merchant ta
diğeri alttan yazıyo buying roc rol +8 shard +8 raptor iron neck cs glass belt iron belt +8 shell
adam yapmış dupesini silinmiş peki ondan önce satttığı itemlerin parası?

dupe yapın kral olun yada bırakın oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...