Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gene mi basladi lanet dupe...

CotigoLovely

Öne çıkan mesajlar

Pazarda milletin elinde +1 +2 Roclar Rollar INler ki traden gosteriyorlar alcak misin diye. +8 shardlar +8 raptorlar +8 csler cok cuzi fiatlara satilmaya baslandi. Cok merak ediyorum bıkıp usanmadan dupe yontemi arayacaklarina azcık oyun oynamaya calıssalar ölürler mi? Kosperi level kasar dupecisi haksız kazanc saglar bizde salak gibi legal yolla kasmaya para bulmaya calısırız. sadece sıkıldım gunde 15 saat ex kasıyorum 70 olma sevdasına bunları gordukce iyiden iyie soguyorum neyse biz turkler uslanmayız itemim siindi diye aglariz sonra bir bakariz ertesi gun daha iyi ile ortaya cıkar. daha ne kadar ileri gitcekler cok merak ediyorum cok.
Sosyal ağlarda paylaş

düşünmen değilki bunlar gerçekler nekadar çok talep okadar çok düzensizlik :D
bu heryerde var
ama dediğim gibi sistem yok k2 sistem kuramıyor sen kalk adamı gm yap bu sizin gm iniz de sonra o adamın rahat çalışmasını sağla imkansız bişi telebe göre sistem kurmaları şart yoksa bu oyun böyle gider banladıkları adamlar daha çok açık arar daha çok açık bulup daha çok baş ağrıtırlar
düşününki siz bir bilgisayar kurtusunuz yada bir başka bişi normal oyunu oynuyorsunuz sorun yok hiç bişi yok herkez normal bir yönden devam ediyor birden bir sorun ile karşılaşıyorsunuz mesela bir partyde yada bir clanda biri haksızlık yapıyor ve sizde o yolda yanıyorsunuz birileri düpe yapıyor piasaya satıyor siz emeğiniz ile o itemi habersiz alıyorsunuz ( o düpe olan itemi alırken cabinizden verdiğiniz para ile aldığınız k.c lerle sucrol alıp satıyorsunuz ) sonra birgün geliyor iteminiz düpe wipe denerek siliniyor ,
ve başlıyorsunuz bu nasıl adalet demeye bu düpe nedir nasıl yapılır demeye ve sizde illagal yönteme dönüyorsunuz ve bu sizdeğil bütün millet yöneliyo yani dürüst olanlarda yolundan çıkıyor ve iyice karmaşık bir hale geliyor şu anki sorun bu bence başka bişi değil kurunun yanında yaşda yanar diyorlar ama yaşın kuru olması yolunda teşvik ediyorlar
bence sistem yönetim şekli idarecilik k2 de hep yalnıştı ve yalnış kalacak
(bunu başka konu altınada yazdım burayada alıntıdır)
Sosyal ağlarda paylaş

Dupe yapılıyor çok rahat. Ben de dün yanlışlıkla yaptım. Hoşuma gitti. Bi daha bi daha yaptım :(
Şaka şaka
sadece 1 kere oldu. Name Change kullandım arkadaşın karaktere. Basmadan önce itemleri bişiy olmasın die başkasına verdim. Name Change kullandım. DC oldum bi baktım itemlar üzerimde. Ee arkadaşta da var. Ben heralde taşımadık dedim üzerinde durmadım. O da online olunca onun üzerinde de itemlar vardı. 1 milyara yakın para dupe oldu. Sadece Bow aldım. Yeminle geri kalan parayı civcivlerin tezgahı çekmekte kulladım. Sorry aLL :(
Sosyal ağlarda paylaş

Senin bu yaptigini profosyonel olarak surekli tekrarlayanlar var. Ne yaptiklarini ve neler yaptiklarini dusunmek bile istemiyorum. bugun lagdan ex kasamiyorum bari pk yapayim dedim, en eziginden en saglamina herkeste +8 shardlar:( orc arkadasmin biri +9 raptorlarin dolastigini soyledi dogru yalan bilmiyorum. bir malicele +1200 hit vurdugum nice orca 700-800 vuramiyorum dun gordumu kacan adamlar saldiriyor. Pkda yalan oldu bugun. Umarim bir care bulurlar.Bugun hersey yalan oldu.
--------------------------------------
Lovelygirl 68 %75 Paladin El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

evet...benim için yolun sonu...Günlerdir didinip biriktirdiğim üç kuruş parayla tanımadığım birinden raptor aldım büyük ihtimalle dupe idi ve yarın silinecek ve ben bu sayede bu lanet oyundan kurtulmuş olucam bugüne kadar hiç bi wipeta bir taşım bile silinmedi belki bilmeden dupe mal alıp satmış olabilirim birilerinin canını istemeden de yaktıysam affedin ve burdan tek birşey söylüyorum TÜM HİLEKARLARA KAFAM GİRSİN!!!...İnsan olan anlamıştır zaten..Vaktinizi çaldığım için özür dilerim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...