Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the paticik cup =o= 3 [managerzone]

Jedi

Öne çıkan mesajlar

london ravens - prekazi united fc 2
göztepe tigers fc - siyahbeyaz fc 1
hörü - fc antalya united 1
myth busters fs - istanbul tomahawks afc 2
fc sönmez republic - bahcelievler 0
fc batalli - cock football club 1
pehlivanköy jk - altınova spor klubü 1
brotherhood of the ball - cukurca 1

derim ben. ama bu ''pehlivanköy jk'' dağıtacak gibi geliyor bana. takip ediyorum bayadır, menejeri çok çakal. arada lige heyecan katmak için yenilecek gibime geliyor ama ilk maçdan yapmaz bunu. diğerleride takım işte.

bide lig geneliyle ilgili bi yorumum var. cukurca banko yenilcek her maç. kuponlara yazın.
Sosyal ağlarda paylaş

fc batalli'yı yane trasty isimli acc'u eskiden kardeşim sayılcak birine wermiştim .. kendisi oyunu bıraktı doğal olarak acc'u geri aldım

şimdi 2 takım mevcut elimde

fc sönmez republic we fc batalli , fc batalli 3. ligde mantık olarak güçsüz bi gruba düşmüş durumda ilk 3 maçına maçın başından itibaren 9 adamla başlamasına karşın o 9 puan kaybına ramen 10 puanla we lig 2. siyle arasındaki puan farkı 2 kısacası 2. lige çıkması çok muhtemel zaten son maçlarını 5-0 we 9-0 gibi skorlarla kazanmış durumda

sönmez republic ise sanırım 3. ligin en zorlu grubunda.. ve çıkma şansı şu an için neredeyse imkansız..

fakat şöyle bi durum var sönmez republic'in kadro yapısı genç we her biri 200.000 euro gibi meblalara alınmış yetenekleri çok yüksek ddurumda bi kadroya sahip açıkçası batalli'dan daha güçlü bi kadro yapısına sahip. ama dediğim gibi batalli'nın ilk maç kayıplarına ramen gruptan çıkma şansı çokken sönmez'in düşük durumda.

batalli ile mi devam ediyim managerzone macerama yoksa sönmez'lemi ?
Sosyal ağlarda paylaş

" maçın 131.dakikasında akd penaltı kazandı. cipriano iaki topu penaltı noktasına koydu ve kalecinin sağına doğru topa vurdu. bahcelievler kalecisi mete yildiralp topu ellerinin arasından kaçırınca top ağlarla buluştu ve skor 2-1 oldu. kaleci için gerçekten büyük şansızlık. hakem 140.dakikada bahcelievler takımı lehine tereddütsüz bir penaltı verdi. atışı kullanan oguzcan gokkir topu kalecinin sağından ağlara gönderdi. akd kalecisi guaberto qwinton 1 müdahelede bulunamadı ve skor 2-2 oldu. bahcelievler kalecisi mete yildiralp yeteneğini ortaya koyarak rolando incendio tarafından kullanılan penaltı atışını engelledi. maçın 144.dakikasında akd penaltı kazandı. isidro quirce topu penaltı noktasına koydu ve kalecinin sağına doğru topa vurdu. bahcelievler kalecisi mete yildiralp topu ellerinin arasından kaçırınca top ağlarla buluştu ve skor 3-2 oldu. kaleci için gerçekten büyük şansızlık. hakem 145.dakikada bahcelievler takımı lehine tereddütsüz bir penaltı verdi. atışı kullanan baturhan zakir topu kalecinin sağından ağlara gönderdi. akd kalecisi guaberto qwinton 1 müdahelede bulunamadı ve skor 3-3 oldu." maçın 146.dakikasında akd penaltı kazandı. andres virila topu penaltı noktasına koydu ve kalecinin sağına doğru topa vurdu. bahcelievler kalecisi mete yildiralp topu ellerinin arasından kaçırınca top ağlarla buluştu ve skor 4-3 oldu. kaleci için gerçekten büyük şansızlık. maçın 147.dakikasında bahcelievler penaltı kazandı. pedro pes topu penaltı noktasına koydu ve kalecinin sağına doğru topa vurdu. akd kalecisi guaberto qwinton topu ellerinin arasından kaçırınca top ağlarla buluştu ve skor 4-4 oldu. kaleci için gerçekten büyük şansızlık. akd kalecisi mete yildiralp yeteneğini ortaya koyarak fikret savlet tarafından kullanılan penaltı atışını engelledi. mete yildiralp maçın 151. dakikasında cipriano iaki tarafından gönderilen iyi hesaplanmış penaltı atışını durdurmakta zorluk çekti. top neredeyse solundan kaleye giriyordu, fakat topu yakalamayı başardı. hakem 156.dakikada bahcelievler takımı lehine tereddütsüz bir penaltı verdi. atışı kullanan ulf malmström topu kalecinin sağından ağlara gönderdi. akd kalecisi guaberto qwinton 1 müdahelede bulunamadı ve skor 4-5 oldu. akd maç boyu yoğun bir baskı kurmasına rağmen, bahcelievler karşısında mağlup olmaktan kurtulamadı. bahcelievler taraftarları böylesi bir maçı kazanmanın mutluluğunu yaşadılar. "

abi bu ne ya adam 2 kere ust uste penaltı kullandı.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız tamamiyle eşit güçlere sahip 2 takım kapıştı herhalde bi maç olarak turnuvanın şampiyonluk adına olmasada derece adına bi derbisiydi

10 gol pozisyonu buldum. bahcelievler ise 8 gol pozisyonu buldu .. gerçekten 3 skorlu bi maçtı 1-0 lık skorla bahcelievler galip ayrıldı ..

rovansında görüşmek üzere tebrik ediyorum arkadaşı
Sosyal ağlarda paylaş

pehlivan maçı dışında tüm tahminlerim tutmuş orda biraz fantazi yapıp 0 demişim :)

cukurca - london ravens 1/0/2
cock football club - göztepe tigers fc 1/0/2
altınova spor klubü - fc sönmez republic 2
fc antalya united - brotherhood of the ball 1
siyahbeyaz fc - istanbul tomahawks afc 2
myth busters fs - hörü 2
bahcelievler - fc batalli 1/0/2
prekazi united fc - pehlivanköy jk 1

buda yarın için tahminlerimdir yarının en çekişmeli maçı olarak muhtemelen bahcelievler - fc batalli olarak görüyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...