Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the paticik cup =o= 3 [managerzone]

Jedi

Öne çıkan mesajlar

gerek form bozuklugu gerekse transfersiz yola devam ve yabancilarin kampa yollanmasi sonucu bu sezonu istedigimiz yerde bitiremedik. fakat 4. pati cup daha farkli olacak herkes emin olabilir bu konudan. bu arada arkadaslar tasindigim icin nete giremiyorum henüz bilgisayarimni falan getiremedim net baglanmadi falan ancak kafeden arada sirada giriyorum. kupayla falanda ilgilenemedim hic. ama cekisme olmus sanirsam eglenmis insanlar güzel =)

bir dahaki kupa threadi acilana kadar bu threade üzerinden tartismalara paylasimlara devam arkadaslar. cok saglam bi 20-30 takim geliyoruz.

not: bir dahaki kupada herkes kendi parasini ödeyebilecekse eger kupa formatini samp. ligine cevirmeyi planliyorum..

ona göre arkadaslar bunuda bi tartisalim

yani söyle 24 takım cıkarabilirsek 1 euro ödeyebilecek kendi aramizdan cok zevkli olabilir. bu lig formatindan cikar ve daha bi heyecanli olur diyorum ben.(bir de bu benim ikinci kupamdi 35 euroya yakin bi ödeme yapmis oldum. önemli degil ama fisto da bi 16 yapti. yani ne bileyim =) )
Sosyal ağlarda paylaş

@mumu , ben odeyebilirim oyle bi formatin cok zevkli olacagina inaniyorum .

-
simdi genc oyuncularla ilgili sorum olucak .
15 yasinda yada 16 yasinda 16 gun icinde top aliyo oyuncular
daha sonra 17 ve 18 yaslarinda bu top alma suresi ne kadar artiyor bunun belli bir orani var mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

o formatta yapilirsa herkes kendi parasini direk ödemek zorunda.. ben cikarip veremiyorum herkesin parasini..daha önce denedim ordan biliyorum =)

ha bu arada bu altyapi olayinda söyle
oyuncular 18 yasina gelene kadar yani as kadronuza yükselene kadar bir sezon icerisinde 4 top alirlar. 18 ve sonrasinda bir sezonda 2 top alirlar ortalama..
Sosyal ağlarda paylaş

@perfi; o oyuncuya göre değişir ama yaş arttıkca günler biraz artıyor.tabi antrenorede bağlı.
15 yaşında 30 günde top alan oyuncuda gördük 17 günde alanıda.18 yaşında 22 günde alanıda gördüm.şans işi biraz ama 16 yaşında 17 günde alan oyuncu 17 yaşında aynı mevkide yine 17 günde alamıyo artıyo biraz kapasiteye göre.
Sosyal ağlarda paylaş

inaktif kullanıcıların takımları puanları ne olursa olsun bir üst lige cıkamayacak ve son sıraya yerleşmiş gibi küme düşürülecekler. geçen sezon oldugu gibi. benim anladıgım kadarıyla.

bir üst lige çıkma olayı da resimlerle anlatılmış. en üst lig olan süper lige 3 takım çıkıyor ve bu takımların 3ü de farklı gruplarda yer alıyor. buraya kadar da bi değişiklik yok. okuyorum geri kalan kısmını anladıgım kadar anlatıcam ama bizi pek ilgilendirmeyen konular sanırım üst liglerden bahsediyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

yani bu kutucuklar içinde yazılanların hepsi division.
o zaman 2.1, 2.2, 2.3 gruplarının 1. leri arasında yapılacak qualify maçları ile 1 takım üst lige çıkacak. valla bu kadar anlayabildim. kim kimle maç yapacak bi bilgim yok yakında türkçesi de yayınlanır zaten adam akıllı anlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle açıkliyim .. 1. ler oynamayacak 1. ler direkt yükselecek fakat .. atıyorum div2 deki takımlar hem kendi aralarında oynayıp üst lige çıkabilicekleri beklicek hemde üst ligden playout oynayanlarla oynayacak .. kısacası. Sizin rakibiniz sadece düşecek arkadaşlar değil .. Hem div 2 de olan bi takım div 2 dekilerle mücadele edecek en son playout oynayan takımlarla mücadele edecek 1. lige çıkmak için..

Fakat 1. ler hiç bir playoff oynamadan üst lige yükselecek (Eğer inaktif değilse veya Yasaklanmamışsa)
Sosyal ağlarda paylaş

deil ya şöyle;

Q2A will consist of:
Position 8 from 1.1
Position 2 from 2.1
Position 3 from 2.2
Position 3 from 2.3

Q2B will consist of:
Position 9 from 1.1
Position 3 from 2.1
Position 2 from 2.2
Position 2 from 2.3

burda div1.1 için verilmiş play-off örneği.zaten gruplarında lider olanlar direk çıkıyor.

2.1, 2.2, 2.3. ler div1.1 için kapışacak.burdan yola çıkarak;
ben 2.6 gruptayım.
2.4, 2.5, 2.6 gruplarıda div1.2 ye çıkacak.
yani div1.2 ve 2.4, 2.5, 2.6 den 2 grup oluşacak;
div1.2 8. si
div2.4 2. si
div2.5 3. sü
div2.6 3. sü bi grup.

div1.2 9. su
div2.4 3. sü
div2.5 2. si
div2.6 2. si bi rup oluşacak. bu gruplarlarda takımlar birbiri ile tek maç yapacak.lider olan takım div1.2 de mücadele edecek.

mesela div3.12 nerde ne yapacak rakipleri kim olacak?
baya kasacaz ama kolay..

div2.1 e 3.1, 3.2, 3.3 takımları yükselecek.
...
div2.3 e 3.7, 3.8 , 3.9 grupları
div2.4 e 3.10, 3.11, 3.12 grupları yükselecek.

div3.12 de 2. veya 3. olanların rakipleri;
yine 2 grup oluşacak;

div2.4 8. si
div3.10 2. si
div3.11 3. sü
div3.12 3.sü bi grup olacak.

div2.4 9. su
div3.10 3. sü
div3.11 2. si
div3.12 2. si bi grup.

Ha şimdi 5. ligi hesapla derseniz onuda hesaplarım ama gerek yok o kadar bence.nası olsa kim gelirse gelsin kaçış yok :P

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 22:11 tarihinde, Fistan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...