Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the paticik cup =o= 3 [managerzone]

Jedi

Öne çıkan mesajlar

Ya ciddi güçsüz ekiplere felaket şekilde Puan kaybediorum

bahcelievler karşısında 1 Beraberlik bi Galibiyet aldım
prekazi'ye deplasmanda 3-2 yenildim sahamda 2-0 yendim
göztepe'yle deplasmanda berabere kaldım ki oyuncuları sattığım sıraydı şimdi toparlandım kendi sahamdada rahat alcaımı düşünüorum ..

Şu türkiye transfer piyasası ciddi ezdi beni.. 3 Oyuncumuzu satalım dedik kadro çöktü Ligin alt kısmındaki takımlara çok beraberlik ve maç verdim.. Ligi bıraktım demiştimde ciddi içim acıo şimdi :)

Bahcelievler koptu gitti de artık prekazi ve göztepe nin puan kaybını beklicez Göztepeyle maç war kendi sahamda onun için elimde şans varda Prekazi PUAN KAYBET =)
Sosyal ağlarda paylaş

kadroyu ayarlamak icin selection(secim) kismindan yararlaniyorum , antreman verimliliklerine falan bakiyorum oyuncunun kac antreman gunu sonunda top alacagini gorebiliyosun , programi yukledikten sonra oyuncularin top alinca yesil renkte gozukuyo o top ne kadar gelistigini gorebiliyosun. stadyum hesaplamasi yapabiliyosun . extra kisminda oyunculari karsilastirabiliyosun , mesela transfer listesindeki bi oyuncu sendekinden iyimi diye bakabilirsin . baya isime yariyo ..
Sosyal ağlarda paylaş

Ha tamam onu bende görmüştüm.. Gerç, 8 Paslaşmalı adamımdan daha yüksek bi rank wermişti 5 Paslaşmalı adamımada kuşkulanmıştım..

Ben kendiliğinden sana taktik hazırlıo fln sandımda gaza geldim :)

Neyse bide Antremanları sorucam kaç gün sonra Top alcaını görüorum demiştin onu nası görüosun
Sosyal ağlarda paylaş

bu programi turkceye cevir cevirmediysen sonra
antreman kisminda bi sekil goruceksin Tag STA Gag yazilari altinda .Gag top alabilmesi icin gerekli gun sayisi anlamina geliyo ustunde bekletirsen mouse seyini gorursun . iste onun altindaki sayi gerekli gun sayisi

edit : bide adamlari karsilastirirken form durumlarini esitle , form yeteneklere baya etki ediyor .

[ Mesaj 14 Mart 2006, Salı - 16:04 tarihinde, perfi tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ligde ilk 3 Belli oldu gibi

1. Hörü
2. Antalya
3. bahcelievler

Tamamlicak

4. Lük mücadelesi kimin olur ? :)

Göztepe 40 maçlar : Trasty(D) Tomahawk (E) Hörü (D) Brotherhood (E) Antalya (D)

Prekazi 39 maçlar : Antalya (E) bahcelievler (E)

Trasty maçlar :37 Göztepe(E) Tomahawk (D) Hörü (E) Brother (D) Antalya (E)

Brotherhood 34 maçlar :Trasty (E) Göztepe (D) Tomahawk (E) Hörü (E)

Tomahawk 32 maçlar : Trasty (E) Göztepe (D) Hörü (E) Brotherhood (D) Antalya (D)

Fixtur'u incelediğimizde En iyi fixtur Pekaziye ait puanlarlada kombine edersek 4. lük şansı en yüksek Prekazi

Fakat Prekazi de bariz bi form düşüklüğü war oda sonucu etkileyecektir..

Tabiki yukarda yazdıklarım dışında alt sıra takımlarınada puan kaybedilecektir

Göztepe Tomahawk we Trasty nin fixtur biraz daha zor.. onlarıda şu anki puanlarla birleştirdiğimizde tahminim :

1. Hörü
2. Antalya
3. Bahcelievler
4. Prekazi
5. Trasty
6. Göztepe
7. Brotherhood
8. Tomahawk

Ligin 4. lük mücadelesi zevk vermeye başladı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...