Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the paticik cup =o= 3 [managerzone]

Jedi

Öne çıkan mesajlar

matthias komornicki heyecanlı taraftarların önünde başlama vuruşunu yaptı. saverio banegas hızlı koştu ve maçın 2. dakikasında kaleye doğru bir füze gönderdi. zeki ceyhan topu durduracak hiç birşey yapamadı ve skor 0-1 oldu. saverio banegas hızlı koştu ve maçın 5. dakikasında kaleye doğru bir füze gönderdi. zeki ceyhan topu durduracak hiç birşey yapamadı ve skor 0-2 oldu.

bune ya iki tane ayni golü atmisim 5 dakkada hae..
Sosyal ağlarda paylaş

@voys ;

ya takma kafana.. taktiklerlede pek oynama. stabil taktikler kullan. bu simülasyonun eski simülasyonlada ayni olan belirli taktikleri var onlari kullan ama maclara ve karsi takimin taktiklerine gore ufak degisiklikler yaparak oyna..

yani jedi'nin dedigi gibi böyle defansa 6 adam koymussun forvete 20 adam koymusun olmuyo..
Sosyal ağlarda paylaş

saverio banegas istanbul tomahawks afc'ye hayat veriyor

paf takimiyla ciktigi macta tek as futbolcusu saverio banegas, attigi 5 gol ile takimi sirtlarken gelecek icin umut verdi. formlarin u.pdate olmasiyla as takimina kavusacak olan istanbul tomahawks afc seyircileri bu mactanda galibiyetle ayrilmanin ve son 2 haftada atilan 11 golün sevincini doyasiya yasadilar.

not: benim yazimi kim yazicaksa bu hafta alin size yazi =p
Sosyal ağlarda paylaş

delircem.puan kaybettiğim 5 maçın 4 ünde rakipten kat kat iyi oynuyorum. şut manyağı yapıyorum adam gelip atıyor gidip atıyor biz yeniliyoruz.
4.4milyon ilk 11 im var bugunkü maçta, rakip 3.1 milyon. 11 e 6 pozisyon. rakip kaleci 7 kurtarış yapmış 2-1 yenildim.
herneyse. 3. olup playoff dan çıkıcam kafaya koydum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...