Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mevcut bug'lar

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Clan bug(Clan liderinin ve asistlerin disband olup clanın geri kalanının durması)

Sellect Char/Pass bug(Özellikle clan liderlerinin sellect char yaptığında -255 hatası alıp şifrelerin gitmesi)

2 PM penceresi açtığınızda, PM lerden biri bloklandığında, bloklanan PM penceresine yazdıklarınızın açık olan diğer kişiye gitmesi

Eslant gate'den geçtiğinizde sizi görmediğiniz bir şeyin öldürmesi ve exp. kaybetmeniz.

Lvl 0 Bug ı( Henüz yaşamadım ama anladığım kadarı ile bazılarının lvl 0 a iniyormuş ama nasıl bilmiyorum.)

Eslantta tek başınıza ash keserken, lag diye bir şey yokken, Ash'in gelip size dmg vermesi, sizin ona dmg verememeniz, pot basamamanız town çekememeniz ve neticesinde yatıp exp kaybetmeniz.(Kaç defa başıma geldi sayısını unuttum)

CZ tower bug...

Başka bildiğiniz bug lar varsa yazın lütfen...
Sosyal ağlarda paylaş

gecen gün arkın rangerla cz yaptım np bitti beni otomatik olarak attı ve tam beni pianaya gönderirken %1 infor... takıldı neyse kapattım oyunu bi daha denedim yine aynı hatayı verdi bunuda gectik bi şekilde oyuna girdim ve inanırmısın beni ta raiba apos spot 2 ye atmıs ondan yaklasık 30 sn sonra aniden dc oldum tekrar oyuna girmeye calıstım %1 hatası yine patlak werdi tekrar bi şekilde oyuna girdim ve bu sefer doda camp death knigth ların orda buldum ve hiç bilmediğim bi klana girmiştim acaba bu bi bug mu ? yoksa knigthın bi hatasımı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...