Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşmış enstrumantal parçalar

Kharon

Öne çıkan mesajlar

metallica - one
metallica - master of puppets
metallica - nothing else matters (özellikle bu)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada anathema - judgement da var[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 11 July 2003 00:09 tarihinde demiş ki:
Solonor; Sence yazdigin sarkilar enstrumantal mi?

evet bence evet. Özellikle de nothing else matters. One ın yawaş kısmı da oldukça enstrümentaldir. Master of puppetsın da yawaş yeri var bilirsin heralde. İlla yerlerini mi belirtmem gerekiyor?[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 11 July 2003 00:10 tarihinde demiş ki:
tristram

katılıyorum kesinlikle.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

*!tristram ı duyunca duygulanır*[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 11 July 2003 00:23 tarihinde demiş ki:
solonor; iyi guzelde ben guzel parcalardaki aşmış enstrumantal bolumleri sormadim ki, oyle parca cok zaten asil onemli olan tamamen enstrumantal olmasi...

...neyse

alla alla kardeşim kıl mısın töbe töbe bana göre enstrümental bunlar sordun söledik.
*!kızmıştır*[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 11 July 2003 00:40 tarihinde demiş ki:
solonor; Takil kafana gore

zorla beni burda hiç yapmadığım bişeyi yaptırıp seviyesizlik yaptıracaksın. Yazık.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Solonor soyle enstrumental parca dedigimiz sarki sozu olmayan parca oluyo... yani tutupda judgement'a one'a falan enstrumental demek yanlis oluyo... Kharon bunu demek istemis, ama sert cikismissin

[mental note: eger dusuk cumle kurulacaksa noktalama isaretlerine dikkat edilecek...]
[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 11 July 2003 01:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zamaninda kharon demis ki;
solonor; iyi guzelde ben guzel parcalardaki aşmış enstrumantal bolumleri sormadim ki, oyle parca cok zaten asil onemli olan tamamen enstrumantal olmasi...

...neyse

Ben bu mesajda sert bi yan goremedim, beni atesleyen olay ondan sonra karsilik olarak verdigi mesajda trip yapmasiydi. Ardindan ozel mesajda yanlis anlasilma oldugunu ortada polemik olmamasini istedigimi belirttim. sallamadi. Olay bundan ibaret...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall

[Bu mesaj KHaRoN tarafından 11 July 2003 00:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 11 July 2003 00:16 tarihinde demiş ki:
arcane; tristram dedigin parca d2 nin ST si olan tristram mi yoksa baska bi hedemi?

Yok eger d2 nin degilse bu parca oksuzmudur? bir calani yokmudur vs?[
d2 tristram
d1 deki 4:30
d2 de 3 dakika sonuna ekliyor 7:30

bu arada ben hep diablo - tristram veya sadece tristram yazarım da aslında matt uelmen - tristram[hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 11 July 2003 00:55 tarihinde demiş ki:
Solonor soyle enstrumental parca dedigimiz sarki sozu olmayan parca oluyo... yani tutupda judgement'a one'a falan enstrumental demek yanlis oluyo... bunu demek istemis Kharon ama sert cikismissin

beni tanıyan tanır burda 1 seneye yakın bir zamandır buralardayım neyse enstrumental i ben bilmiyordum bu doğru ancak bu kadar sert çıkışması üstüne laf sokması gücüme gitti. Bazı insanlar burada yanlarındaki kutulara ve madalyalara göre değerlendirme yapıyorsa buranın da seviyesi düşmüş demektir.

Ps: Aslında ben de yazarken şüpheye düştüm ama arkadaşım kendercik te oraya deep i yazınca bi kuşkum kalmadı. Neyse önemli değil.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada son bi şey söyemek istiyorum. Burada hepimiz ( kayıt sözleşmesine göre) eşit olduğumuza göre kimse birbirini rencide edici laflarda bulunamaz (takıl kafana göre gibi). Lütfen herkes (ben de dahil olmak üzere /hala soğukkanlıyım) biraz laflarına dikkat etsin.
İyi geceler.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 11 July 2003 00:59 tarihinde demiş ki:
Ben bu mesajda sert bi yan goremedim

sana dememistim zaten ama noktalama isareti eksikligi yuzunden sana demisim gibi olmus... pardon[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Onemli degil hellhound.

Solonor; Eger olay benim senin tribine karsilik verdigim 3 kelimeyse eyvallah, ozur dilerim. Ozel mesajini okuduysan ve saatlerine iyicene bakarsan zaten daha onceden seni uyardigimi ve polemik istemedigimi anlarsin. neyse. olay burda kapandiysa ne ala...

Not: Daha enstrumantal sarki yok mu? :-P[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 11 July 2003 00:59 tarihinde demiş ki:
Ardindan ozel mesajda yanlis anlasilma oldugunu ortada polemik olmamasini istedigimi belirttim. sallamadi.

benim kimseyle aıp veremediğim falan yok ancak bak burda da yine bana laf sokmaya çalışıyosun lütfen yapmayın böyle şeyler. 3 şarkı söledim onlar enstrümental değil abi diyip açıklamak başka, Solonor; Sence yazdigin sarkilar enstrumantal mi? demek başka. Atalarımız demiş ben değil tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır diye. Zaten şurda 10-15 kişi bişeyiz. Daha burda hem de zevklerimiz hemen hemen aynıyken kavga edersek gerçek hayat yaşanılmaz olur. Lütfen herkez biraz daha dikkatli olsun.

O zaman Al sana enstrümental şarkı
Metallica - Anesthesia (oke? =))[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...