Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rüya

Gawain

Öne çıkan mesajlar

bi savaş ortamının içindeyim
atlıyorum zıplıyorum ateş ediyorum sağ sol matrix tripleri koşuyorum koşuyorum adamlar arkamda atlıyorum h******r uçurummuş lan düşüyoz lan bi ürperme dalgası ve uyanış...
kışın oluyo hep bana.[hline]Infernal, The Avatar of Bodom
Silthanas, 28 August 2003 22:52 tarihinde demiş ki:
evet evet benim ki de bayagi uzun masturbasyon yapmakta zorlaniyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

ben rüya çok nadir görürüm.
görünce de genelde kabusumsu olur kötü şeyler falan olur da
hepsini bir büyücü edasıyla(her rüyamda büyü yaparım ehe)
çözerim hiç de ölmedim daha hmm :p[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

diyorum bir tanesinde ruyada ellerim bagli tipin teki yüzünü hatirlamiyom kafama silah dayiyo ve tak bir bakiyorum yerdeyim ses yok silahin patladigini anlamiyom ama kani hissedebiliyom yani öldüğümü gerçekten çok ilginç daha çok var böyle bir ara fazla frp okuduğumda orc kesiyordum felan rüyamda ...........[hline]Forcedata Hosting
Mix Online Gaming Inc.
[b]Icq : 293780965
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 30 August 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
hmm. zannedersem kafana bişeyler takılmış son zamanlarda...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

yok bu bir kaç senedir boyle aralikli görüyorum keşke öyle bişi olsa psikoloğa gittim bir anlam veremedi ne iş yaptiğimi sordu nereli olduğumu sordu ama bişi bulamadi.....[hline]Forcedata Hosting
Mix Online Gaming Inc.
[b]Icq : 293780965
Sosyal ağlarda paylaş

bole bi ruya goruyo olmanin nedeni kucukken yasadiin bi olum tehlikesi olabilir yada neblm buyuq bi shock gibi bisi yasamisindir bole seler yasiyan warsa kucuk yasta gormeleri doaldir ben hc gormedm ama insan oldururken kendimi cok gorurum yada fikerkende gorurum arada bi onun disinda karma ruyalarimda wardir alakasiz olurlar genelde
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim rüylarımda alakasızdır hatta bazılarını unutmuyorum falan ve yıl ara ile aynı rüyayı gördüğümde olur ama en bombası karabasan geldi bir kere 5 dakka hareket edemedim bağaramdım çırpındım tamam gittik bu sefer satan bak nickte uyoyo sıkıyosa çıkar büyülü kılıcını saldır cinlere hadi daha hareket edemiyon diye kendimi gaza getirmeye çalışıyodum sonra birden fırladım biir aahhhh ile ha*** çektim gittim su içtim falan[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da gelmişti karabasan, Ben de hareket edemedim "Lan şimdi napıcaksın" dedim kendime kastım kastım huvaa diye gazla kalktım zaten en küçük harekette bile yok oluyor...[hline]Elros Lúinwë
Protector of Commanchero Enstitüsü
Quarter elf Quarter orc half human mage/barbarian Ama Full Türk
:D
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla rüya görüyorum. savaşıyorum, ölüyorum, öldürüyorum, araba kullanıyorum, içiyorum, vs...

başka bi boyuttada sürdürdüğüm bi hayat var gibi bişey..
allahtan para kazanmama gerek yok hheeh

ve rüyalarımda çok fazla dişlerimi sıkıp, gıcırdattığım için dişlerime plastikimsi birşey yapıldı. yatarken onu takıyorum. ailemin söylediğine göre zaman zaman tee onların odasından duyuluyomuş diş gıcırdatmam
inanmıyorum gerçi ben ama. dişlerime çatalın ucu değdiğinde bile tüyleri diken diken olan bi adamım çünkü[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin

[Bu mesaj hella tarafından 31 August 2003 01:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere ruyamda denizin ortasındaydım ve böle bi cubuğa tutunmuştum dev dalglar üstüme geliodu her seferinde kayıyodum ama sonra kutu gibi bişey geldi ona tutunmaya çalışırken düşüyodum denize çıkıp çıkıp düşüyodum ama bilincim yerinde ruyadayım ama diyorum ulan sıkıldım artık

heh sonra ölüp ölmediğimi hatırlamıyorum ama[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

benim çok ilginç bi rüyam vardı, muhtemelen kafaya takmamdan kaynaklandı biraz, o sıralar hoşlandığım kızla, onun evine gidiyoruz rüyamda, o bir şey alıp çıkacak ama nedense birinci kattaki pencereden giriyoruzo alıyo eşyasını atlıyoruz camdan nedense 1. kat bir anda 4 kat yüksekliğinde oluyo düşüyorum düşüyorum tam çarpcakken uyanıyorum :) çok ilginç bi rüyaydı okulun altında sinema vardı felan ehaeha[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...