Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

video oyunu bıraktım..

ofs

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar msn loglarını yayınlıcam bırazdan bakın kım haklı kım dıl bız bu cocuca dedıkkı takasda aldık raptoru senı kazıkladıkmı lan ıt ERIF!!! adımızı kotuluyorsun burada bızım bıze dıyorkı düpe olursa olsun aman banane dıyor sonrada gelmıs bu yazıları yazıor
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşta bi şerefsizlik falan göremedim ama fazla iyi niyet fazla saflık söz konusu. İnsanlar şerefsiz ben napabilirimden ziyade Bu kadar şerefsiz varken ben bu işi yapmam diceksin. Hırslara yenik düşme olayı bu , heryerde wipe muhabbetleri çınlarken +8 item almak , 5 mılyarlık ıtem ı tradeden paşa paşa vermek , biraz fazla saflık bence. 5 mılyarlık raptor +1 alsan 2 tane +8 yaparsın bence
Sosyal ağlarda paylaş

ya ortada sogle 1 durum war bu adam bıze dıyorkı düpe mı dıyor bız de dıyoruzkı takasda aldık ne olup olmadını bızde bılmıyoruz dıyoruz lan a g bız bu adama aldiye yalwarmıyoruzkı sadece sogledı bana raptor satan warmı dıye bende sogledım war dıye sucum bu benım ıy nıyetlık ıste bogle saflar yuzunden adımız serefsıze cıktı bahri sana tek kelıme yazıklar olsun ok!
Sosyal ağlarda paylaş

1. Ben Size Dedimmi su su nickden Raptor aldım dupe cıktı dolandırdılar beni dedimmi
2.Kendi kendine ne hey heybetleniyorsun gerizekalı insan
3. Evet Şakasına Dupe ise dupe sat sat dedim aldım sonra sana demedimmi özkan bu dupemi dupe olmasın aman dikkat edelim diye
4. Olarak Sana bugün diyorumki raptor dupe cıktı diyorum gelmis :D böle fln işaretler yapiyosun Sadece sunu söyleyecegim

KAHPE ARKADAŞLIK SANA BUNDAN SONRA BU PATİCİKDE CVP VERMİCEM BENİMLE MUHATTAP OLMA
Sosyal ağlarda paylaş

bahri düpe wipe ler bokdan bokdan gelıor +7 chitinlerım sılınıyor ben ne dedıgımı bılıyormuyum sanıyorsun ?? mıllet +7 chitin mi düpeliyor gm ler kafasına gore sılıyor ben sana demedımmı CSlere res gelmemıstı 1 oncekı düpe wipe de cs ler sılındı Kelly nın bıle cs sı sılındı sımdı senın raptorun sılındı ha bız sana basda sogledık takasda aldık ne oldunu bılmıyoruz bızde kalsada sılıncektı sende kalsada ama secımını sen yaptın ve raptoru aldın bu bızım sucumuzmu???
Sosyal ağlarda paylaş

suan aglayasım gelıyor senın bu oyuna ne kadar para yatırdıgını ben bılıyorum aldıgın cash ları ben bılıyorum uzulmemek eldemı!!!! bu ıtemlerı yakarken agladımr resmen ben emegıne yazık oldu ama sen gelıpde bana bunu yaptın lanet olsun ben ne yapsam kotu oluyorum bogle kadarı asıl ben sıkım!
Sosyal ağlarda paylaş

ya bahri ben senın bu oyuna basladıgın gunu bılıyorum!!! senın kurdugun hayellerı yaptın ama ben kurdugum hayallerıde yapamadım senın hıc dıılse 1 raptorun oldu ben vendora +8 raptoru koysan cekemem su lanet oyundan zevk aldıgım gunu hatırlamıyorum ama bırakamıyorum senın gıbı 1 şeyı ben yapsam ıcıme dert olur bu sefer hıc rahat edemem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...