Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. acc

camoka

Öne çıkan mesajlar

arkdasın accsi var ama kendisi giremio beaura bilen bilir :) neyse bende de 2. bir pc var..onu normal pcme bağlasam 2 ayrı swg açabilirim demi 2 ayrı pcde ? ayrıca tek 512 bağlantı olduğu için oyunun bağlantılarında problem olur mu?

ayrıca bu son publish ne zaman gelicek?
Sosyal ağlarda paylaş

Problem olmaz...iki ayrı acc.'la iki ayrı pc'den aynı ADSL hat üzerinden giriş yapılabilir ama bağlantı bölüneceği için belki bi lag problemi oluşabilir ama o RAM'lerlede alakalı...
BU arada millet bi tanesini bulamıyo iki PC'de güzelmiş yani:D
Sosyal ağlarda paylaş

yok dostum ya..
elimde amd1700 vardı..64bite geçtim..anakart,cpu ıskartaya çıktı..satayım dedim para etmio..bende 2.pc yapam dedim..sonuçta oyunlarda ekram kartı önemli bir tane 9550 alıcam şimdi powerda var..kasada eski dandik..2 dene hdd vardır 40gbı dandiğe bağlarım en azından güzel olur 2 acc..eşime oynatıcam 2. accyi..çok sevdi oyunu valla..karı koca takılıcaz :)

ne prof versem acaba eşime..medic mi jedi mi?
medic olursa heal eder beni işme çok yarar valla :)
ama jedide güzel olur ha
Sosyal ağlarda paylaş

nuwanda olm sen kandomuydun lan..
nerde o kando..bıraktı gitmiş insan bi haber veriri..
othmoya soruyom yok girmio abi dio..insan bi haber verir beah..
neyse kızdım kandoya..ilk girdiğinde bu duel yapıp alayım ifadesini..

ya yokmu hiç yukarıda yazdığım gibi aynı hattan 2 pc bağlnana swg ye zamanında?
hade beyler yardım bekliom..yardım edene master jedi cloak :)
Sosyal ağlarda paylaş

hade layn sana vermem :) geçen gün aldın sen..bana yt2400 çıktı hkda sen cloak aldın..adalet mi olm bu :)
bu paticik 1 ay gitti kim kim onu unuttum..bunadım glb..
neyse othmo olm bak çift char giricem işallah artık şu droid factory 1 i yapalım dostum ya..bende hkya gitmek için artık millet aramıyım..

dene bakalım nasıl olucak harbici oluyorsa yapıcam yok olmuyorsa uğraşmayım..cmts toplantım var cuma akşamı maç var bu akşam yeğen gelio zaman falan yok :( siz siz olun evlenmeyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

dostum senin armoru bırakıcam ben evine..aslında çok havalı oluo ama benim composite ondan daha iyi valla..ayrıca cons+20 armour düşürdüm composite onuda kullanıcam..senin eve bırakıyorum armouru haberin ola..bu arada babanı kafaya al bak abi ark var adam karısıyla oynuo de sende babanla oyna :)

ayrıca bu adamlar hayırsız çıktı valla acaip..yapmadılar bana daha questi..bide adam daha ilk hkda master cloak çıkardı senin char ile..yuh dedim ya..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...