Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hoparlör sorunu

ZesT

Öne çıkan mesajlar

benim bilgisayarım çöktü,haliyle tüm programlar baştan yüklendi.yalnız bir sorun var,bilgisayarımdaki kayıtlar silindiğinden herkesin de bildiği gibi hoparlörü bilgisayara tekrar tanıtmak gerekiyo çslışabilmesi için,hoparlör ayarlarında ayarlarında "ses aygıtı yok" diyo,ama hoparlörü alırken cd varmıydı içinde hatırlamıyorum,heryere baktık,bulamadık bi cd hoparlöre ait...
naapıcam şimdi,hoparlörü nası çalıştırabilirim?cd'den başka yol yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

ses kartının driverlarını yukledınmı?[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
"-Size benim kim olduğum sorulduğunda, ne cevap vereceksiniz?"
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

ses kartın onboard degılse(anakartın uzerınde) kendı cd sı vardır zaten o cdyı bılgısayara tak gereklı drıverları yukle.Sayet onboard ıse o zmn anakartın ıcındedır ses kartının drıverları.[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:
"-Sen bizim varoluşumuzun temelindeki eskatalojik manifestasyon ve açıklanan öz benliğimiz bağlamının ontolojik temelisin."

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

Anakart kasanın içindeki en buyuk boyutlu donanımdır.Uzerıne ram takılır,işlemci takılır vs.[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

hayır anakartın cd sını bulucan o cd nın ıcınde ses kartının drıverları vardır mutlaka.Volume fln olur herhalde drıver ısımlerıde muhtemelen[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

Anakartın cdsini bulman lazım, oradan "sound driver" ı yüklemen lazım.
Herhalde anakartın cdsi vardır?

Eğer yoksa verdiğim linkten "Everest" programını indir. Anakartın tam marka ve modelini yazarsın buraya, biz sana yardımcı oluruz.

Everest[signature][hline]Seni Senden Başka, Kimse Affedemez... Minke
(,,.(
(=' :' )
(,(" )(" )
Sosyal ağlarda paylaş

hayır anakartın cd si anakartı satın aldıgın zaman kutusundan cıkan cd dir.Ayrıca Xp yi yuklerken anakartın cd sını kullanmıyorsun.Kurduktan sonra gereklı drıverları yukluyorsun cd den.[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

reca ederim bi şey değil.Hadı bakalım gozun aydın ;)[signature][hline]Ve Buddha onlara dedi:
Onlar dediler:

Ve Buddha cevap verdi:
"-HA!?"

msn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...