Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

websitesi yaptirmak istiyorum kaca patlar? freelancer lar bakin

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

simdi bir site yapmak istiyorum bir kisiyi tanitan, benzeri burdadir ... bunun sadece dizaynini kaca yaparsiniz, yani ornekteki siteyi size dizaynini yaptiracak olsam kaca yapmis olacaginizi soyleyin

2. olarak bunu google a kaydettirmek istiyorum
yani ornegin oraya biri tUrkiye veya istedigim bir keyword u yazdiginda ilk site ciksin, veya sagdaki sponsor olaylarindan olsun.. bunlarinda ucreti nedir[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Selam infeqted...

Böyle bir dizaynın maliyeti sana 300-400$ aras değişecektir. (Bilmemkaç tane dil, vs. fiyatı etkiler.)

Google daki olay... Google a site hem sitedeki meta tagler ile kaydettirilir, hem de direk submit edilerek. Bir aramada, en yukarda yer almak, sitene başka sitelerden verilen linkler sayesinde oluyor. Ne kadar çok link, o kadar yüksek pozisyon. Bunu sağlayan yerler var, ancak maliyeti gerçekten yüksek olur ve garantisi yoktur.

Sağda reklam verebilirsin. Bunun fiyatı da tıklanmaya göre. Yani, birisi oraya tıkladığı zaman ücret ödüyorsun. Bu de 10cent ten 7-8$ a kadar çıkabiliyor. Aranacak kelimeye göre değişir.

Sistem şöyle: mesela ikimiz de aynı kelimeye reklam veriyoruz. Ben diyorum ki, burdan tıklamaya en fazla 1$ verrim. Eğer sen bu tıklamaya en fazla 1.05 vereceğini söylersen, sen benim üstümde yer alıyorsun o reklamların bulunduğu sıralamada...

Eğer siteyi yaptırmak istersen, 984376 icq numaram. Ayrıca, [email protected] adresine mail de atabilirsin. Ayrıntıları konuşalım.[hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...