Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cnbc-e yeni yayın dönemi

Aegean

Öne çıkan mesajlar

Net sitesinden bakan oldu mu ya da daha önce konuşuldu mu bilmiyorum ama bence aşmış olcak, boomtown ve boston public isimli dizileri acayip merak ediyorum, özellikle boomtown da tarantino olduğu için acayip sabırsızlanıyorum, seinfield da tekrar var süper cidden, buffy ve angel da pazar günleri arka arkaya o da çok güzel olmuş :) sizin görüşleriniz nedir?[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada 24'ünde yeni bi 24 saatlik bölümü yayınlanıcakmış onuda helecanla bekliyorum hani o da aşmış bi dizidir :) (aegean bende antalyaya gidiyorum ama tatil için diil akdeniz üniyi kazandım neyse sen bana pm at ordan konuşuruz topici katletmeyelim :P)[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

*!Ufuktaki bir tepeden ruzgar saclarini (cok uzun yatiklar ya lol) dalgalandirirken Volfi nin gozunden bi kac damla goz yasi gelmektedir*

[Emrah Ablak]Ben onceden vermistim bile tamam mi! fak yuu fak yuu
bouhuhuhuh
[/Emrah Ablak]

:P
CNBCe bizi kilitliyecek resmev TV karsisina sans kalmicak[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

ben scrubs ı merak ediorum
süpere benzio[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 31 August 2003 13:00 tarihinde demiş ki:
ben scrubs ı merak ediorum
süpere benzio[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."

fragman super zatı.. hastayla doktor sqarkı soluyolar ya sonda super..[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

aynısı şu an aklımdan geçiyordu
koltuk değil de tv karşısına düzenek mi yapsam diodum bardak tutacağı vantilatör yeni yastıklar falan eheh[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

vala ben rahat olana kadar şekil değiştiririm şu ana kadar çok yamuk oturmam dan dolayı 2 plastik sandelye kırdım, bizimkilere bi koltuk alalım diyorum alırız alırız diyolar unutuluyo gidiyo, ama yok güzel bişiler alcam kararlıyım hayalimdeki sandelyede böyle bi tarafında katlanabilen bi pardaklık olacak bi de şu yeni sallanan sandelyeler var sandelye yerinde sabit duruyo bi mekanizmayla sallanıyosun felan onlardan istiyorum aslında o yandaki bardaklık gibi şey sanayide yaptırılabilir hmm aklıma iş düştü koydum kafaya yapıcam nihaheha[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...