Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir carlsberg

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

annem yurtdisindan geldi bavulundan bi tane carlsberg cikardi almis ama icememis neyse aksam yemekte actim, hayatimda ictigim en guzel bira idi, allah allah dedim biraz tatli gibiyidi cok guzeldi bende hep efes light icerim gittim bizim ordkai bakkaldan carlsberg aldim tadinin alakasi yok

1- ya bu kac saat boyunca sicakda durdu diye tadi degisti
2- ordaki bira ile burdakinin tarifi farkli[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

olur böyle vakalar , Volfied yakalar :)[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 30 August 2003 16:20 tarihinde demiş ki:
olur böyle vakalar , Volfied yakalar :)[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."

:P[hline]Rahatım...
---------------------------------------------
Saol DraculaVigorous...
Metall
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 30 August 2003 21:27 tarihinde demiş ki:
şişeyle kutu arasında çok büyük tat farkı var bence hangi bira olursa olsun kutu irenç
şişe ownz[hline]Wiss lvl 48 Armswoman Kay
Darkonn Grenhart lvl 30 infiltrator Kay

+1 çok fark ediyo bide arpası nın kaliteside fark ettiriyor[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 30 August 2003 17:51 tarihinde demiş ki:
khirsah ın dediğinden.

efes xtranın tadının bu arada her biradan güzel olduğunu keşfettim geçen gün, ama yine de kötü. yaşasın sek rus votkası[hline]BURAYA ÇÖP DÖKEN EŞEKTİR !

birgün seni elbet görecem "kuşum ele gelmiyor" diye veryasın edeceğini o zamanda "ne o fizboz beysanırım saf rus votkası o kadar da rulz değilmiş" diyecem :D[hline]Did you feel the wind
As it blew all around you
Did you feel the love
That was in the air

We're lost in space
And the time is our own
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 30 August 2003 19:15 tarihinde demiş ki:
asıl süper bira budweiser.

100de100 katılıyorum. Hernekadar son zamdan sonra Türkiye içinde 5 ila 6 milyon arası değişen fiyatlarda satsalarda, içilebilecek en şahane, en muhteşem biralardan biridir. Şiddetle tavsiye ederim. Verdiğiniz paraya kesinlikle değiyor. Şişesi Efes Dark şisesi kadar ve %5 alkolü var.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

amerikadaki cola normal değil aslında ehah
atlanta'da coca cola'nın fabrikasında bilmem kaç tane musluk var. hepsinin yanında ülke/şehir yazıyo. yada ülke/eyalet.
heryerde farklı tadı coca cola'nın.

ayrıca bira güzel değil ya. at sidiği gibi. kokteyl yönetir.[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin

[Bu mesaj hella tarafından 31 August 2003 13:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Walla zevkler renkler tartisilmaz ama, bence efesin yerini hicbiri tutmuyor. Bir 50cl lik efesi bayramlarda, ozel gunlerde falan bulabiliyoruz ancak o da tanesi $3.5-4 e satiliyo. :(

Lager biralar kesinlikle pilsnerlerin yerini tutamaz. Bu arada ictigim en iyi lager bu zamana kadar Italyan Peroni. Amerikan lager olarak ise Coors Light tavsiye ederim. Son olarak da ne yaparsaniz yapin Guiness den uzak durun. Ben Ozzy Osbourne un karisi icerken gormustum, gaza geldim dedim bir deniyeyim, aldim ceyregini bile icemedim.

Bira guzel birsey yahu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...