Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barışa Rock

arcane

Öne çıkan mesajlar

Hayret bu olay hakkında hiç topic açılmamış şimdi farkettim açayım bir tane dedim.
Bütün bilgiyi bu adresten edinebilirsiniz

Not : Anti-kapitalist veya başka bir propaganda yapan olmaz umarım, threadin gidişatının müzik dışına sapmaması dileğiyle..[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

Konu daha önce tartışılmıştı sanki...

Çok fazla grup var, sevdiğim kişiler vs. çok az şarkı söölicekler... 3 4 grup için gitmek aynı zevki vermez. Bir de ortamdan dolayı sanırım sorun çıkacak, yani içerik olarak. Aslında düşünce güzel yani rock falan iyi güzel ama bunu memleketim polisine bence anlatamayacaklar ve jop falan kötü olacak... Olay çıkmama ihtimalini oldukça düşük görüyorum ben.

Esas adamlar toplanıp konser verse ve alt grup olarak çıkacak olsa diğerleri koşa koşa giderdim.

[Bu mesaj riglous tarafından 31 August 2003 12:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben arattım bulamadım başka bir thread
tabii topic başlığı öyle olursa bulamamam doğal[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...