Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abesle İştigal (a.k.a. Cenk&Erdem)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Ben hiç sevmezdim bu adamları hatta çoğu zamanda komik değil, gülmüyorum falan diyordum sonra ne oldu bilmiyorum acayip hoşuma gitmeye başladı :p doğru yolu buldum sanırım.Snek kanalında Abesle iştigal diye bir program yapıyorlar bilenler bilir zaten de kimse açmamış konu hayret mythbusters tarzında ama daha çok bize özel atasözlerinin gerçekliliğini inceliyorlar bir çok mecazi anlam olan atasözümüz var olduğu için bu da hayli komik şeylere vesile olabiliyor.Misal bir programda "armutun iyisini ayılar yermiş" atasözünde ayıya olta ile armut falan uzatmaları :p veya "armut piş ağzıma düş" atasözün de ağacın üzerinde mangal yakıp armut pişirmeleri daha sonrada yukardan aşağı atmaları falan süperdi.

Kısacası izlemenizi tavsiye ediyorum, bu arada snek kanalında çıkan reklamlarıda artık ne deniyorsa ordaki müziği bilen var mı ? (Ek olarak bilgi vermek gerekirse bunlar böle bankların üstünde uyuyorlar işte ekipten elemanlar üstlerine yaprak serpiştiriyorlar ehe)[signature][hline]i don't want to make good things, i wanna make great things...
Sosyal ağlarda paylaş

flash tv deki o güreş programından hiç bahsetme abi ya o kadar saçmalayan kaç tane sunucu var ya adamlar saçmalıyo da saçmalıyor bildiğim akdadarıyla ama onlar cenk ve erdem değillerdi ben seslerinden tanırım onları[signature][hline] estranged
I knew the storm was getting closer
And all my friends said i was high
But everything we've ever known's here
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

bi keresinde davulun sesi uzaktan hos gelir atasozunu deniyolardı almıslar ellerine davulları cok komikti :) bi de kedi uzanamadıgı cigerlere pis der i de incelemislerdi kedi ye ciger uzatıyolar sora mikrofonu ciddi ciddi gulme krizine sokmuslardı en komigide zenginin malı fakirin cenesini yorarmıs taydı adamlar bogazda yalıların orda bi basladılar konusmaya sora yormadı benim cenemi dediler eahua :)
Sosyal ağlarda paylaş

Pencabın yeşil ovalarında gezen pembe panterler... :)

Cörk bazında cartladı...

The kelimay and the incelimay :)

Adamlar cok ıyıydı bı arada Showtvyede gectıler gece yayınlanıyordu cenk ıle erdem mesela bı programda kım daha fazla ellerı ve ayakları baglı olarak dayanabılcek dıe bı yarısma yapmıslardı komedıydı adamlar bence cok ıyı :)[signature][hline] [b]Faruk Ka 24.05.2004 tarihinde saat 13:00 da demiş ki :
honki ponki torino
çalına bimbo porino
muşi muşi popopo kozizo
çıkı çıkı şayne tikitak tok
Sosyal ağlarda paylaş

isin en guzel yanı adamlar dogal olarak komik :) yani taktit anılarını anlatmadan ya da kufur etmeden de cok guzel program yapabiliyor..taktir edilesi bi bisi bence..

pencaplı yesil panter hikayeleri cok harikaydı..her izleyisimde yerlere yatıyodum gulmekten sinek e gectikten sonra yapmamaya basladılar keske devam etseler..

benim komiklik anlayısıma uygun bi program yapıyolar birileri arayıp onları elestirdiginde hazır cevapla milleti aradıgına pisman etmiyolar..sevmiyosan izleme gibi tarzları var..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...