Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifre olayını çözmek isteyenlere %100 çözüm

texas

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlarım herkese müjde şifreler geliyor mynet yahoo fark etmez.Şifreler gelio [email protected] e I have signed in at www.knightonlineworld.com on December 5,2005. I reset my
email , but I haven't recieved my e-mail password yet. As i couldn't
remember my secret question & my answer ; ı couldn't reset my password too.

Now I'm the member of Gold Premium. The followings are my other personel
information.

two day for also new password sent to ı'am mail adress, 4000 kc and gold
premium member to tace.

opposite in the event of pay pal with to pay members eqivalent back to
pull...

diye msj atın we 3_4 bilginizi werin(ıd vs.. from:bursa felam yazın acc on email felam bilgileri werin) ŞİFRENİZ GELSİN[signature][hline]NİCK:ANDREY not:offf bu kadar uğraşın sonu bu mu?yeter ya şifreler gelsin .
Sosyal ağlarda paylaş

bu mail atttığım mail forum bunu ingilizce öğretmenime yadırmıştım foruma yazdım bi bakın diye ordan almışsın kullanın beyler faydası oluyor isterseniz türkçesini yazayım size durun...
-------------------------------------
05,12,2005 tarihinde www.knightonlineworld.com sitesine girip bilgilerimle oturum açtım. email güncellemesini yaptım ancak mail adresime şifrem gelmedi. Şifre resetleme formunda belirtilen gizli soru cevabını hatırlayamadığım için şifremi resetleyemiyorum. Şu an gold premium üyeyim. aşagıya diğer bilgilerimi yazıyorum.

iki gün içerisinde şifrem gönderirseniz 4000 kc ve gold premium üyelik alacağım..

Aksi takdirde paypal üzerinden yaptığım ödemelerimi geri çekeceğim ve alta da server: id: dt: paypal mail adresiniz: paypal şifrenizi yazın: ben öyle yaptım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...